Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin gáz lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoska törp kérdése:

Az első randin gáz lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:07
1 2
 1/12 VCFGDCH ***** válasza:
52%
Ha ribanc vagy akkor nem. Meg egyébként is így nem fog tisztelni és meg becsülni.
2011. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy ez milyen igaz első válaszoló
2011. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha igazából az a randi egyéjszakás, és nem több.
2011. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha pasi vagyok?
2011. jan. 5. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóknak: az első randin lefeküdtem az egyik ismerősömmel. Életemben először volt ilyen kalandom, gondoltam is, na ez most ribancnak néz, az életben nem hív el többet, de mindegy, volt egy jó esténk. Ez volt két éve. Azóta már össze is házasodtunk és tiszteljük, becsüljük, imádjuk egymást. :D

Szóval vannak kivételes esetek.

Azért én sem ajánlom az ilyesmit, mert ritka, hogy ilyen vége legyen.

2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

20:17

Az mindegy! Nem érted, hogy ribanc vagy és kész? :D

2011. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

20:43


Ugyanmár! Ezek ma már nem is olyan kivételes esetek, több van ilyen, mint bárki gondolná. A mai világban lehetőség szerint minél előbb ágyba mennek az ismerkedők, hogy eldőljön, kell-e, jó lesz-e nekik a másik szexuálisan. Mert az ma már nagyon fontos. Aztán, ha jó vele a szex, jön a komolyabb ismerkedés, az után mélyül el a kapcsolat. Ma már senki sem akar ugyanis hónapokat, fél éveket szánni zsákbamacskára, valakire, aki esetleg nem jó a szexben. Mert a kapcsolat egyik (ha nem a legfontosabb) alappillére a szex.


És szerintem egyáltalán nem kár, hogy ilyen lett a világ, fordult a sorrend. Előbb szex(vizsga), aztán kapcsolat elmélyítése.


F36

2011. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
max nem lesz következő randi :D
2011. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 72 százalékostól majd elájultam. Én 40F vagyok és vallom, hogy bárkivel jó lehet a szex, ha lelki harmónia is van! Mert a hosszútávú kapcsolat nem elsősorban a szexről szól, még ha az annak fontos része is. Igenis van varázsa annak, ha hetekig/hónapokig várunk a nemi élettel. Ettől függetlenül: kivétel erősíti a szabályt, szóval akár első randin is lehet szex.
2011. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ugyan miért lenne gáz?


ha jól kijövünk, mindkettőnknek van kedve hozzá, miért lenne ez baj?

és mi az, hogy nem fog tisztelni? nekem több volt szerelmemmel is úgy jött ki a lépés, hogy első találkozásra az ágyban kötöttünk ki, mégis éveket voltunk együtt, és a mostanival is - láss csodát, vele már együtt is élünk. ellenben olyan nem volt, hogy szex és más semmi...

ne csináljunk már úgy, mintha a szex egy díj lenne a férfinak... a szex jó. és ha urambocsá csak egy éjszakára szólt volna, hát akkor istenem, volt egy jó éjszakám.

hogy tisztelnek-e és komolyan vesznek, nem azon múlik, hogy hány hét után hagyod magad ledönteni, hanem csak azon, hogy tisztelhető, és komolyan vehető vagy-e...

2011. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!