Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diantha kérdése:

Hogyan hívjam fel magamra egy 18 éves fiú figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok és van egy fiú aki már elég régóta tetszik, de nem igazán tudom mit csináljak :s A folyosón köszönünk egymásnak, ha a termünkben van órája beszélünk v két sort de nem igazán érzem, h tetszenék neki vagy nem tudom:s pedig (ellentétben a kortársaimmal) szépnek tartom magam (nem vagyok egoista de nem is vagyok olyan mint az átlag szép csajok akik mindig nyavajognak h csúnyák pedig nem is). Idén fog ballagni és mikor ez tudatosult bennem eléggé kétségbeestem. Légyszi segítsetek, mit tegyek? Mégsem állhatok oda elé és mondhatom neki h tetszel nekem...lehet h kicsit régimódi vagyok de sztem az vhogy természetellenes mintha rá akarnám erőszakolni magam ,nem?

Kérlek segítsetek!


2011. jan. 5. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kéne valami közös dolog, amit mindketten csináltok.

vagy nem csak egy-két szót kéne váltani, hanem egy picit többet. Mondjuk érdeklődj iránta, és persze nagyon szépen kedvesen mosolyogjál is. És ha lehet értelmes dolgokról kérdezz, vagy fecsegj neki.

Remélem segítettem valamicskét..

2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Erm... mi számít értelmes dolognak? xD Tudom hülyén hangzik de még nem igazán volt rendes kapcsolatom sőt... szóval elég "tapasztalatlan" vagyok :$
2011. jan. 5. 21:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Figyú, ne görcsölj!

Mit tudsz a csávóról?Sportol?Mi a hobbija?

Tudd meg és menj oda ahova Ő jár,de ne feltűnően és csak úgy fuss vele össze,érted véletlenül :)

Vagy hívd meg többször egy italra.Ha sokadszorra meghívod akkor majd talán rájön arra,hogy akarsz tőle vmt

2011. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Kérj tőle valamiben segítséget, pl. matek. Általában szeretjük, ha lány a fiú segítségét kéri :)
2011. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vedd le a melltartót!

XD

2011. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

utolsónak: Nos lehet h van olyan lány aki az ijet sajnálatos módon komolyan veszi habár az az én szememben egy sekélyes, erkölcstelen rib@nc és akinek ez bejön az is gondolkozzon el a saját értékrendjén.

De köszi hogy hozzászolásoddal hozzájárultál a témához

2011. jan. 6. 18:32
 7/15 A kérdező kommentje:
egyébként ez a matekos ötlet nem is rossz. Én totál béna vagyok ő meg matekfaktos :D Köszi:$
2011. jan. 6. 18:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó.

Bocs de csak poénkodtam...ez amolyan nem bírtam kihagyni dolog volt!

Még egyszer neharagudj!

Amugy a matek is jó ötlet én annak idején lányok csoportját vállaltam és sosem volt matekozás belőle....

2011. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nos ez amolyan tipikus pasi vicc volt ami csak nektek tetszik... De hogy csináljam? Mennyek oda h hé nem segítenél a matekban? Nem túl átlátszó? Hiszen vmeik osztálytársamat is megkérhetném... :s
2011. jan. 6. 20:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá..halottam hogy te vágod a matekot... segítenél???És akkor nézel rá nagy boci szemekkel:):):):)

Pedig kár hogy számodra nemvolt vicces amit írtam:):):)

2011. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!