Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra egy ilyen fiúnak a figyelmét? (lent)

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy fiú (2 hét múlva vége a sulinak és utána már nem leszünk osztálytársak és 1 évvel idősebb is nálam szóval ideáis) aki nagyon bejön nekem, de nem tudom hogyan "nyissak"egyilyen tipusú fiú felé:

eléggé zárkózott, elegáns, komoly. Nagyon furcsa, de az utóbbi időben úgy érzem hogy minden tekintetben illik hozzám és nagyon sokat álmodok ele. Nagyon szeretném pl. átölelni. Úgy hallottam, hogy szeretne egy kapcsolatot. Fura, mert van egy lány aki tiszta idióta, de szép és fa*zságokal produkálja magát és kb. mindenkinek tetszik és néha (bár inkább tavaly) ott legyeskedett körülötte és a fiú nem utasítatta el annyira,de szerintem normális kacsolata olyan tipusú lánnyal nem lenne... Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Elsősorban a leírthoz hasonló fiúk válaszát várom! :)

(Bocs, hogy kicsit sok a szóismétlés :D )


2011. máj. 31. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy h vmien módon tudatod Vele az érzelmeidet.Ahhoz képest h min. 1 éve oszt. társak vtok,akk más milyen figyelem felkeltésre ez a 2 hét már nem lesz elég.

22/F

2011. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél erős célzásokat, szemezz vele, esetleg egyszer ha sétáltok valamerre(hazafelé) nyíltan közöld vele. Vesztenivalód nincs, ha nem is jönne össze, már nem lesztek osztálytársak. Hajrá! (:
2011. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mivel? (ő 15 én 14)
2011. máj. 31. 19:10
 4/16 A kérdező kommentje:

Ja látom hogy már írt valaki, hogy mikkel köszi :)

De nem nagyon tudom elképzelni, hogy csak úgy elmondom neki...

2011. máj. 31. 19:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hát szerintem én olyan srác voltam mint akiről írtál. Velem ez volt: 8.ban volt egy csaj akinek bejöttem,de nem igazán foglalkoztam vele. Halottam hogy tetszem neki.Utolsó hónap volt a suliból. De én későn érő típus voltam sőt még lehet most is az vagyok, szóval nem foglalkoztam vele.Aztán ez a csaj suli után összejött egy 2 évvel idősebb sráccal akivel még a mai napig eggyütt vannak. Na azon a nyári szüneten nagyon kivoltam. Ahogy vége lett a sulinak elkezdett hiányozni, nem hittem volna mert amúgy nem érdekelt, de hogy nem láttam mindennap éreztem hogy hiányzik. Ez ment kb teljesen nyári szünet végéig a középsuliban felejtettem el, mert az új hely volt tele új emberekkel meg új csajokkal. Ő pedig másik suliba jelentkezett. Szóval én ott rontottam el hogy zárkózott és későn érő típus voltam, nehezen nyíltam meg másik előtt, de most 19 évesen már teljesen más vagyok. Minden ember más és más, de tegyük fel hogy én az a srác vagyok aki tetszik neked mert hasonlítok rá. Az a csaj akiről írtál, biztos feltünne nekem, de egyáltalán nem jönnék vele össze hidd el :) Nem akarok magamnak egy ostoba pics*át. Szóval szerintem a srácnak sem tetszik az a csaj, az más kérdés hogyha ott kelleti magát előtte nem küldi el. De ez még nem jelenti azt hogy tetszik neki. A lényeg hogy te ne vedd fel a stílusát, légy önmagad. Szerintem a következőt csináld: suliban figyelgesd nézz a szemébe csípj el egy pillanatot amikor egymásra néztek és próbálj mélyen a szemébe nézni hátha kivált belőle valamit. Aztán próbálj meg valami haverjával avyg barátjával bezsélni aki közel áll hozzá, vagy beszéljen egy haverjával a te barátnőd hogy tetszik neked. A lényeg hogy legyen benned büszkeség és ne járasd le magad hogy az egész osztály előtt azt mondod hogy tetszel nekem :D Ha a srácnak a fülébe jut hogy tetszel neki, várj egy napot, aztán keress egy megfelelő pillanatot, és bezsélj vele hogy tetszik neked. Szeretnéd hogy többet lógnátok eggyütt akár szünetekbe vagy csak suli után... Ez szerintem beválik. Vagy a másik lehetőség hogyha mondjuk nem állsz jól valamiből akkor kérd meg hogy segítsen neked suli után mert szeretnél évvégére javítani. Ha már nálluk vagytok vagy nállatok és tanultok, akkor is légy önmagad, jó fej aranyos, pillants a szemébe és adj neki egy szájra puszit. Szerintem ez sem lenne roszs ötlet.De rád bízom biztos ír valaki valami másik hazsnálható tippet. Gondolom 8.os vagy. Ha nem és idősebb mondjuk már középiskolás akkor felejtsd el amit írtam :D

2011. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :D igen 8-adikos vagyok és segítettél, bár a tanulás nem fog menni, mert osztályelső vagyok... pedig az tök jó ürügy lenne :)
2011. máj. 31. 19:33
 7/16 A kérdező kommentje:
Toábbi tippeket is várom még :)
2011. máj. 31. 20:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

találkozzatok valahol az iskolán kívül, én ritkán hagyok rést a páncélomon az iskolában, az nem ismerkedésre való, az a szükséges rossz, (ami kell is egyben, hogy ne bolonduljak meg)

lehet, hogy ő is sokkal nyitottabb az iskolán kívül

18f

2011. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg valamiben a tanácsát. Érezze, hogy tiszteled, és adsz a véleményére. (Lehetőleg ne nőcis dologban, mert könnyen lehet, hogy az agyára mennél) Kérdezd meg, hogy nem lenne kedve elkísérni valamilyen proramra. (mozi kirándulás...) ahova nem megy egyedül az ember. Büszkeségből mondhatod, hogy nincs kivel, egyedül meg nem szeretnél, és benne megbízol.
2011. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
testbeszéddel, vagy vegyél fel egy sexy ruhát...
2011. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!