Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok arról a fiúról aki randira hív titeket de nem akartok járni vele és elutasítjátok?

Figyelt kérdés
Általában
2011. jan. 6. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy mielőtt valaki megkérdezné nem rólam van szó :D
2011. jan. 6. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy kedves tőle, hogy gondolt rám, mivel én nem akarok tőle semmit, hát nem lett belőle semmi. De legalább volt olyan férfi, hogy megkérdezze. Semmi rosszat. Miért?
2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmi különöset. Ha arra gondolsz, kicsit utána távolságtartóbb vagyok vele, talán én magam is zavarban vagyok egy kicsit, hogy most akkor hogy is viszonyuljak hozzá. Ugyanakkor örülni is szoktam, mert de jó, tetszem egy fiúnak:)
2011. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátom anno randira hívott, még csak barátok voltunk. visszautasítottam mert nem szerettem volna tőle semmit. Jól esett a gesztusa, de kerültem ezután egy kicsit... aztán mégis összejöttek a dolgok.... már 11 hónapja :D

L/18

2011. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ugye hogy nem gáz ha koppan az ember!!!

Üdv!

25f

2011. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!