Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csinálják ezt a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinálják ezt a fiúk? Elsősorban fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
A suliban két fiúosztálytársam mögöttem ül és állandóan velem foglalkoznak főleg akkor ha doga közben puskázok.De nem csak akkor.De néha meg bunkók velem akkor most ezt miért csináják?
2011. jan. 6. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tetszel nekik
2011. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mert még fiatalok vagytok?

biztos ők is puskázni akarnak ><

2011. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem érettségin is puskázni akarsz majd :)
2011. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Időeltöltés, unatkoznak, nem feltétlen tetszel nekik. Egyszerűen jót mulatnak hogy basztatnak
2011. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugi azt nem tervezem butchika!:D
2011. jan. 6. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést.^^
2011. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
pedig nem te tetted hanem én!
2011. jan. 6. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudom,de én is feltehettem volna!!

Várom veled a válaszokat.

2011. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ok na már ketten várjuk akkor jöhet még több válaszoló ok kedves hímegyedek?Ne hagyjátok ki kérdésemet!
2011. jan. 6. 21:04
 10/14 anonim válasza:
Háth szerintem tetszel nekik , ezt én onnan veszem h én fiú vok , és az osztályban van 24 fiú és 7 lány abból kb 3 normális , és pl egyik osztálytársam úgy akar imponálni a csajoknak h direkt ilyen szaftosabb témákat hoz fel , kötekszik velük meg ilyenek , nem tom miért nem jó a rendes módszer :D:D
2011. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!