Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elsősorban...

Mit csináljak? Elsősorban idősebbek. Lent

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon hülye voltam tegnap este..kicsit sokat ittam. egyik barátnőm anyukájának volt névnapi bulija, ott voltak anyumék is. A helyzet az, hogy én viszont nem fogtam magam vissza az ivást illetőleg. Jól éreztük magunkat, mindenki táncolt. Amikor mentünk volna haza barátnőmék mondták, hogy maradjak ott náluk (az anyukája is), de a nevelőapám hallani sem akart róla. Szóval én is mentem haza és végig az hallgattam hazafele úton, hogy a nevelőapám ordít anyummal, hogy nem lehet ennyire hülye mert biztosan terhesen mennék haza. Én tudom, hogy annyira tudtam magamról, hogy nem csináltam volna semmi hülyeséget de ő ezt úgysem hinné el. Tudniillik kicsit konzervatív. Este azt mondta, hogy majd ma megbeszéljük de ki sem merem rakni a lábam a szobámból..félek.

És tudom, hogy jogosan fognak leszidni, de most annyira nyomorultul érzem magam és nem tudom mit csináljak vagy mit mondjak neki.


2010. júl. 31. 11:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L
2010. júl. 31. 11:35
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Elég szégyen, hogy 15 évesen iszolm főleg család előtt. Én is ennyi vagyok egyébként. Viszont én nem hagynám, hogy beleszóljon a nevelésbe a nevelőapám. Szerintem semmi joga, nincs köze hozzám. De most megérdemled, menj ki szépen..
2010. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

15 évesen anyád és apád szeme láttára berúgtál??

És a nevelőapád konzervatív???

Miről beszélünk most??

Ha annyira félt attól,hogy nehogy terhes legyél akkor miért engedték,hogy igyál???

Én nekem is van 15 éves lányom..De ha velem van akkor nem ihat alkoholt..Eleve már ezt nem szabadott volna engedni,és akkor később nincs olyan gond,hogy terhes lehetsz vagy sem...

Amúgy sem értem,hogy 15 évesen miért kell inni...hidd el nekem nincs rondább látvány egy részeg fiatalnál

2010. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom az ilyen ivászatok nem heti rendszerességgel fordulnak elő. Fiatal vagy, jól érezted magad, nincs ezen semmi szégyelni való. Nevelőapád kicsit elvetette a sulykot, hiszen semmit nem csináltál, túlaggódta. Nem jó hozzáállás hogy semmi köze hozzád mert a nevelőapád. Foglalkozik veled, eltart, nevel, akár az igazi apád akár nem, és ebből a tegnapi akciójából is csak az tűnik ki hogy félt téged és szeret. Menj ki, hallgasd végig a hegyi beszédet és ennyi. Egyszer muszáj lesz kimenned a szobából! :D 23/F
2010. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
20 vagyok. 15 évesen mi a reteknek a szüleid előtt iszol? amikor ennyi idős voltam, kaptam egy kort cherryt, vagy egy fél pohár pezsgőt, netán egy ujjnyi bort vagy egy kortyot apám söréből. ha ennyire nagy gyerek vagy-mellesleg hiába nincs köze hozzád a nevelőapádnak genetikailag, ha a törvényes gyámod, akkor gyakorlatilag az apád...- akkor indíts ki a szobádból és kérj bocsánatot a viselkedésedért... akármilyen büntetést kapsz, pl nincs bulizás, azt fogadd el szépen vita nélkül.
2010. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

11.39-nek

"Viszont én nem hagynám, hogy beleszóljon a nevelésbe a nevelőapám. Szerintem semmi joga, nincs köze hozzám"

Drága! Amíg a nevelőapád keres rád.Amíg az ő fizetéséből éltek,és amíg az ő pénzétől is függ,hogy te milyen életszínvonalon vagy akkor igen van egy kicsi köze hozzád!!!Egy kis joga ilyenkor neki is van..

Kérdező!

Azt hogy a szüleid előtt leiszod megad,az elég szégyen rád és a szüleidre nézve...Most inkább vállald a következményeket,bár nem tudom,hogy ilyenkor miért akarnak megdorgálni? Azért mert ittál? Hiszen ott voltak elvehették volna a piát tőled vagy csak szólhattak volna hogy ELÉG! Vagy mégis miért akar büntetni?

2010. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom..jogos. És nagyon is szégyellem magam. de.

Azért ittam mert mostanában elég rosszul állnak a dolgok és sokszor érzem azt a "semmire sem vagyok jó" érzést..lehet azért mert nincs sok pénzünk és le kell mondanom azokról a dolgokról, amik eddig mindig felvidítottak..és mikor tegnap ittam..elfelejtettem ezeket a dolgokat. Anyumék meg azt mondják, vagyis inkább a nevelőapám.mert, hogy ő parancsol, hogy inkább előtte igyak mint egy olyan helyen ahol nincs ott és bármi megtörténhet.

2010. júl. 31. 11:47
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Én arra értem, hogy mondjuk ilyen esetekben nem egyedül neki kéne dönteni, meg fejmosást tartani. Engem anya mindig megvéd, mert ő is tisztába van vele, hogy nem ő az igazi apám.(persze attól van beleszólási joga, de közel sem annyi, mint mondjuk neki vagy az édesapámnak!!) És ennek így kell lennie.
2010. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem oknélkül iszik a 15 éves kérdező,valószinű boldog látszat család lehet ez is.
2010. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy vannak a dolgok ezért iszol? Ne haragudjál már, nekem 14 évesen elhunyt az édesanyám azután el kellett költöznöm azóta csak a szart kapok és mégsem ittam soha!
2010. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!