Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van jó lakás, jó autó, ápoltsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó lakás, jó autó, ápoltság, mégsem megy a randizás?!

Figyelt kérdés

Szóval 27 éves vagyok, lehet sokan irigykedni fogtok, jó lakásom, jó kocsim, jó állásom van, igaz, rengeteget küzdöttem érte. De ez mindegy is. Egyedülálló vagyok.

A haverjaim folyamatosan kérdezgetik, hogy egy héten hány csajt viszek fel, mutogatni a penge kecót, kicsit borozni, pezsgőzni velük, aztán szex... Na de itt a gond. Lassan egy éve, hogy megvan ez az egzisztenciám, de még egyetlen egy lánnyal sem sikerült összejönnöm! Se egyéjszakás, se komoly. Pedig rendszeresen járok buliba, de egyszerűen soha soha nem tudok felszedni senkit. Szóval már egy éve "szüzen" áll a lakás, tiszta égő... pedig ápolt vagyok, edzem a testem meg minden... szerintetek mi lehet a baj?


2011. jan. 6. 22:00
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

ma 23:27:


nem vagyok gazdag, csak van egy tisztes állásom, tisztes fizetéssel, és nem vágyom többre, csak erre a polgári életre.


Gyereket meg nem akarok. Nem mondom, h soha, de most úgy érzem, hogy 10-20 évig biztos nem.

2011. jan. 6. 23:39
 32/32 anonim ***** válasza:

1 kamu

2 kib@szott ronda és béna lehetsz

2011. jan. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!