Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van jó lakás, jó autó, ápoltsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó lakás, jó autó, ápoltság, mégsem megy a randizás?!

Figyelt kérdés

Szóval 27 éves vagyok, lehet sokan irigykedni fogtok, jó lakásom, jó kocsim, jó állásom van, igaz, rengeteget küzdöttem érte. De ez mindegy is. Egyedülálló vagyok.

A haverjaim folyamatosan kérdezgetik, hogy egy héten hány csajt viszek fel, mutogatni a penge kecót, kicsit borozni, pezsgőzni velük, aztán szex... Na de itt a gond. Lassan egy éve, hogy megvan ez az egzisztenciám, de még egyetlen egy lánnyal sem sikerült összejönnöm! Se egyéjszakás, se komoly. Pedig rendszeresen járok buliba, de egyszerűen soha soha nem tudok felszedni senkit. Szóval már egy éve "szüzen" áll a lakás, tiszta égő... pedig ápolt vagyok, edzem a testem meg minden... szerintetek mi lehet a baj?


2011. jan. 6. 22:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
lehet azért mert lerí rólad hogy mit akarsz, tégy úgy mintha lekakikálnád őket drága barátom
2011. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Annyira nincsenek magas igényeim: ha vesszük a 10-es skálát, akkor 7-8-as csajjal bőőven "beérem".


Azért fanyalodom akár a 16-17 éves csajokra is, mert az én életemből ez kimaradt, sosem voltam még 20 évesnél fiatalabb nővel, a fiatalságomat csak tanulással töltöttem. 21-22 évesen voltam először nővel, ill. buliban.

2011. jan. 6. 22:18
 13/32 anonim ***** válasza:
Valami jártas cimbivel libenj be a dizsibe, azt figyelj!!!
2011. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Az a bajom, h hozzám hasonló haverjaim vannak, akik szintén lúzerek a nőknél.
2011. jan. 6. 22:21
 15/32 anonim ***** válasza:
ma 22:09 vagyok. hát nemtom, akkor valószínüleg tényleg a kisugárzásoddal lehet valami. pedig a korombelieket tényleg nem nehéz felszedni egy 27 éves pasinak. nem lehet, hogy fiatalabbnak nézel ki az átlagosnál? 175 cm nem valami túl nagy (én is 172 cm vagyok például). de amúgy tényleg ne a pénzeddel villogjál a csajok előtt. nekem pl. kiábrándító, hogy egy pasi csak ezzel tud villogni, más adottsága nincs. inkább próbáld meg a könnyed humort, villants mosolyt, légy határozott, de nem nyomulós. szeretem az olyan pasikat, akik tudják, mit akarnak az élettől. és egy jó tanács, ne egyéjszakás kapcsolatokat akarj, de ha mindenáron azt szeretnél, akkor meg hajrá!
2011. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

ma 22:09:


Rátrafáltál, h fiatalabbnak nézek ki a koromnál! De tényleg, kb. 18-19 évesnek szoktak nézni, szóval majd' 10 évet letagadhatnék! A magasságommal nekem nincs gondom, azért alacsony csaj is van bőven.

Tavaly nyáron már annyira kiábrándult voltam a csajozás terén, h a discoban odamentem a legrib@ancabbnak kinéző csajhoz, elővettem a 20ezrest (előtte persze megnéztem, h miden pasitól tüzet kér, kavar velük), és mondtam, h ha gondolja, elviszem kocsikázni. Hát elküldött melegebb éghajlatra... :(

2011. jan. 6. 22:25
 17/32 A kérdező kommentje:

ma 22:09:


egyéjszakás kapcsolatot csak azért akarok, mert még sosem volt benne részem! és amúgy tényleg csak a szex érdekel.

De: nem megyek el qrvázni, az már tényleg sok lenne a gyomromnak és az önbecsülésemnek.

2011. jan. 6. 22:29
 18/32 anonim ***** válasza:
ma 22:09 vagyok: hát akkor pedig az a baj. sajnos én sem szeretem a fiatalnak kinéző pasikat, hiába idősebbek. de azért van jópár lány, akinek ez nem gond, csak ők általában nem éppen diszkósribancok, hanem rendes lányok. úgyhogy szerintem kerüld el a diszkót, és keresgélj máshol. munkahelyeden nincsenek fiatal, 22-23 év körüli nők? vagy az ismerettségi körödben (ilyen haver haverjának a haverja?)
2011. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
menj oda olyan csajhoz, aki totál elveszettnek látszik, egyedül álldogál...és ne azzal kezd, h italt veszel neki, kérdezd meg, h először van-e ott, meg hasonlók, aztán a többi jön magától. Ne a legcsinibbet keresd kezdetben, hane, ápoltat, de átlagoskát, v. áltagosnál kicsikét szebbet...ha már náluk megy a dolog, legalább annyira, h hajlandóak beszélgetni veled v.meddig, akk nyomulj a nagyon dögösekre...de az segíthet, ha látszik a külsődön, h gazdag vagy...pl. lánc a nyakadban, vadizsír telefon, stb. ...a pézes pasikra vadászó csajok messziről kiszúrják a márkát. ;)...jah és legyél nemtörődöm...úgy menj oda, h minden mindegy.
2011. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Munkahely sajnos tiltott terület, pedig rengeteg penge kollegina van, de hát az állasomat nem kockáztathatom meg emiatt.


Amúgy az egyik exem mostani pasija 23 éves, és sokkal-sokkal idősebbnek néz ki, mint én :) Mondjuk ez már a vicces kategória.


Eddig életemben 3 nőt sikerült összeszednem, mindegyik chat/msn kapcsolatnak indult. Szóval élőben még soha nem jött össze semmi. Azért próbálkozom a discoban, mert ugye a csapból is ez folyik, h a mai fiatalok mennyire könnyen kaphatók, és a szememmel látom is, h igen, csak hát velem nem.

2011. jan. 6. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!