Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt arra példa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt arra példa hogy ti kezdeményeztetek fiúnál és bejött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 22:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Alfahím?Emberek vagyunk nem állatok!

Mindegy ki teszi meg az első lépést, a lényeg, hogy szeressék egymást és működjön a kapcsolatuk, az pedig nem ezen fog múlni.

2011. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki mennyire kezdeményező a személyiségétől függ!

Neveltetés, vannak olyan lányok akik szeretnek kezdeményezni, és attól még lehet jól működő a kapcsolat.Tehát szerintem semmilyen formában nem kéne általánosítani senkinek és el kell fogadni, hogy sokféle ember, személyiség van.

2011. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Igen! Eletembe eloszor keszdemenyeztem most egy fiunal, aki mindvegig azt mutatta, hogy erdeklodik irantam, majd semmi nem lett a dologbol :(

Es ugy kezdemenyeztem, hogy egyszeruen a szemeb mondtam, hogy tetszik...

18/L

2011. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk persze, de ösztönszinten igenis sokat örököltünk az állatvilágból. Ezzel foglalkozik az evulóciós pszichológia. Tehát a férfiak között is van "alfa", akiknek a legerősebb a génállományuk, a legdominánsabbak.

Ha a nő kezdeményez (és nem úgy kezdeményez, hogy magához csábítja, édesgeti a férfit), akkor azt jelenti, hogy a kapcsolatban a nő a dominánsabb, a férfi a bátortalanabb a gyengébb. Ez is persze működhet, de mégis a legtartósabb és legjobban működő kapcsolatok az eredeti nemi szerepeket felvállalók közül kerülnek ki. És itt nem arról beszélek, hogy a nő ne dolgozzon, ne legyen véleménye! Csak a férfi az erősebb a kapcsolatban ezáltal biztonságot és támaszt is tud adni a családjának. Elég sokat beszélgetek fiatalokkal, azokkal is ahol a lányok a dominánsabbak. Még nem találtam olyan lányt, akit ez nem zavart volna egy idő után!


Szóval egy nő kezdeményezzen, persze, de ne olyan módszerekkel, mint a férfiak!!! Vannak erre jól kifinomult női praktikák. Nem kellene ezeket elfelejteni 2011-ben sem és nem kellene a férfi szerepét átvenni sem. Utána meg jön az elégedetlenség...!

2011. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Utolsó kicsit kevered a dolgokat. Ismerkedésnél egy kezdeményezés nem jelent semmit. Ettől még párkapcsolatban nem lesz valaki se aktívabb, se passzívabb. Az meg végképp nonszensz, hogy szerepeket osztunk és ez alapján fog odabújni egyik a másikhoz. Jóhogy nem fektetjük törvénybe, hogy kizárólag a férfi kezdeményezhet a nő meg ha épp kívánós akkor nem csinálhat semmit, csak rebegtetheti a szempilláját. Ez undorító, már ne is haragudj.
2011. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, az, hogy ki a dominánsabb nem attól függ ki teszi az első lépést, sőt! A kapcsolaton belül változhat, felcserélődhet a 2 szerep a 2 fél között bármikor, ha olyan esemény történik.Akkor is lehet a nő a domináns ha a pasi kezdeményez.
2011. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

A kapcsolaton belüli szerepek felcserélődése nagyon gyakran okoz problémát! Ha megkérdeztek szakembereket, akik párterápiákkal foglalkoznak, meg fogtok lepődni! Nem értem egyébként, hogy miért ennyire nehéz elfogadni, hogy férfi és nő nem egyforma! teljesen más anatómiailag, élettanilag, hormonálisan, és agyilag is. Ez így van jól, nem véletlenül alakította ki így a természet. Ez nem azt jelenti, hogy az egyik alacsonyabb rendű a másiknál, csak azt, hogy másképpen működnek, másképpen gondolkodnak, másféle ösztöneik vannak. Persze divat most a szerepek cserélése, de arra, hogy ez milyen következményekkel járhat csak később fogtok rájönni.


Másik az, hogy tisztázzuk mi az, hogy kezdeményez! A lány "vadássza le" a fiút? Vagy felhívja magára a figyelmet? Vagy ő szervezi a programokat?

Az a fiú, aki nem szeret "vadászni", hódítani, irányítani, annak véleményem szerint bajok vannak az ösztöneivel.

Az a csaj, aki meg nyomul, kezdeményez, igenis szeret dominálni a kapcsolatban!


Tudom, komoly vitát generálhatok ezzel, nem gondolom, hogy baj lenne.


Szerintem ha egy lány kezdeményez, akkor ne férfias módszerekkel tegye!

2011. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Egy pasinak az mindíg bejön.
2011. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
Mindig én kezdeményezek.Egyszer volt hogy a pasi,Őt azóta se látom hála.Csak attól hogy mersz ne várd azt hogy mindig bejön.
2011. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
Hogyafenébene! Már a férjem 17 éve! :-)
2011. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!