Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt arra példa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt arra példa hogy ti kezdeményeztetek fiúnál és bejött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 22:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha már engem is felszedne valaki!:D

Gyerünk csajok!:)

20f

2011. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
...valóban megváltoztak a dolgok. Fiú szív, lány szopat!
2011. jan. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Az kezdeményezésnek minősül, hogy szerveztem egy olyan bulit, ahol két leendő pár, meg mi ketten voltunk?

Előtte nem volt kezdeményezés nagyon, mert bemutattak minket egymásnak és aztán csak pár szót tudtunk váltani, de nagyon kedveltem és azt akartam, hogy még lássuk egymást...na így lett a randi-ötlet :)

azóta járunk :)

17/L

2011. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ez teljesen oké és ügyi (nőies) kezdeményezés volt:)
2011. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
igen, 11 éve vagyunk együtt és 5 éve házasok. meguntam a sok vacakolást, fogtam leültettem és elmondtam mi a szitu és itt vagyunk boldogan két gyerekkel!!!
2011. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 just_a_girl válasza:

Én próbálkoztam már párszor ezzel, mondjuk mindig elutasítottak...

Szerintem mond meg neki, veszíteni nincs mit, én is ugyanolyan baráti kapcsolatban maradtam azokkal akiknél próbálkoztam....

2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 just_a_girl válasza:
Mondjuk ha "jelzel" neki akkor lehet megjön a bátorsága a fiúnak kezdeményezni
2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a bugyuta jelzéseket hagyjuk a fenébe. A nők lehet, hogy ezt értik, a férfiak viszont az egyértelmű dolgokat ártik csak. Engem roppantul fel tud bosszantani, amikor egy nő rébuszokban beszél és látszik, hogy valamit nagyon ki akar nyögni, de valahogy csak nem sikerül neki.
2011. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk már ezt a "ha a csaj választ,ő dominál,és a kapcsolatnak mingyá puff lesz" dolgot:az hogy mondjuk én nem szeretek kezdeményezni az nem azt jelenti hogy akkor mostmár én vagyok a papucs,simán lehet olyan hogy vki tök domináns,és rendben van de vmiért a kezdeményezés nem az ő asztala.Most attól hogy a csaj szólított le engem,és mondjuk fél éve együttvagyunk,az most nem azt jelenti hogy elfogom veszteni a bátorságom és nemcsapok az asztalra mert hát a csajomnak igaza van.Ez egy k.rvanagy baromság.Csak az első lépés esetleg nehéz neki,de ez nem jelenti hogy a csaj uralkodik.Nem egy srácot ismerek aki főnyeremény lenne a csajoknak,mert mindenben sikeres,tehetséges,vicces,jó arc,de a gyengepontja a kezdeményezés.Na erről ennyit.

Egyébként meg simán működik fordítva is,különben nem működne a 2 gyerekes anyának se innen pl.Tehát működik ez így is,aki amellett kardoskodik hogy nem,az csak talált egy jó mentséget a lustaságára és arra hogy mindíg mindent másoktól várt el.Akkor ennyi erővel,ha legközelebb játtok egy jó pasit lene szólítsátok,nehogy esetleg feladjátok a szingliséget.. Ja,és mivan akkor pl. ha ő nem vesz észre??Nah?Akkor cseszhetitek a szempillarebegtetést.Erről ennyit!

Azoknak meg tengermély respect akik bevállalták!

2011. febr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy apukám...
2011. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!