Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » |rjátok le az ÁLOMLÁNYT/ÁLOMPA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

|rjátok le az ÁLOMLÁNYT/ÁLOMPASIT! Milyen lenne számotokra a tökéletes lány/pasi? Külső belső tulajdonságok!

Figyelt kérdés

Mindent irjatok le, hogyanképzelnétek el magatoknak a tökéletes párt.

pl. Testsúly, magasság, hajszín, szemszín, nagy-kis mell,....és belső tulajdonságokat is. Minden érdekel.

Hogyan képzeled el?

(értelmes válaszokat várok)


2011. jún. 18. 15:43
1 2 3 4
 1/33 Moszuke ***** válasza:
78%

barna haj, zöld szem, vékony, magas, kis mell, vanmitfogni rajta típusú pocak és segg.

hűséges, őszinte, jó humorú, intelligens.

tömör lett, tudom.

2011. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Intelligens, jó humorú, hűséges, odaadó, tisztességes, becsületes, udvarias, kalandvágyó, őszinte.


Ápolt, jó ízlésű, nem túlsúlyos.

2011. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Álompasi:

Külső: 175-190cm között, legyen rajta fognivaló (ne legyen se túl kövér, se deszka), fekete/sötétbarna haj, ami kicsit hosszabb, mint az átlag. Zöld, vagy barna szem, esetleg a 2 kombója. :)

Erős, okos, értelmes, humoros, kicsit rejtélyes, megértő, megbízható, hűséges, és nagyon szeressen. =) (hmmmm. Jó is lenne...)

2011. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

15:53


köszi, leírtad a pasim jellemzését, így nekem már nem kell :D

2011. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

15:57


Te mákos:)


Nincs véletlenül egy egyedülálló barátja a párodnak? :D

2011. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%
Aki ugyanilyen természetesen, ezt kihagytam.
2011. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
ugyanilyen sajnos nincs, de azért drukkolok, hogy te találj ilyen pasit ;)
2011. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

190 cm magas, mackós testalkatú, érett, felnőtt férfi. A haja sötét, őszes, a szeme vagy barna vagy kék. Természetesen ápolt, rendszeresen fürdik, mindig isteni férfi parfümöt visel. Szépen elegánsan öltözködik, nem rózsaszín pólóban és csőnaciban flangál.


Szereti az állatokat,nem kábítószerezik. Szeret szórakozni, nagyon jó humora van, bármikor megnevettet. Tipikus társasági nagyhangú ember, aki amellett, hogy kiváló szerető, egy megbízható barát és nagyon jó haver. Értelmes, okos ember, akiben bízhatom. Aki ha úgy gondolja én vagyok az igazi megkéri a kezem és elvesz feleségül,én pedig büszkén viselem a vezetéknevét.


Szóval tipikusan olyan ember, aki mellett ha 70 évesen felébredek reggel, akkor is az az első gondolatom, hogy életem legjobb döntése volt, hogy igent mondtam :)



Na álmodj királylány :D

2011. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
15:57-es Irigyellek!!! Becsüld meg őt nagyon! :) (15:53-mas)
2011. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%
nekem is ilyen barátom van, mint amit 15:53-as kívánt, csak világosbarna hajjal, és neki nagyon hosszú:)
2011. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!