Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék magamnak egy normális fiút?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, barátnői folyton arról beszélnek hogy milyen jó hogy van barátjuk...

nekem is 'volt' úgymond, de aztán mégsem jött össze a dolog.

és most nem azért mert én is beszélni akarok a barátnőimmel ilyenekről, de már kezdem egy kicsit egyedül érzeni magam (hormonok, ilyesmik miatt is) és szeretnék egy barátot, csak eddig semmi... :( hogyan szerezhetnék magamnak normális fiút?


2011. jan. 8. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess egy kicsit az osztálytársaiddal (fiúkkal) és majd kiderül,hogy melyik normális és akit normálisnak látod azzal beszélgess, és ha megtaláltad akkor beszélgetés közben mindig nézz mélyen a szemébe!
2011. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

böiler válasza:


Azért, mert te csak azt hiszed, hogy normális fiú kell. Nem.


Nektek sajnos az kell, hogy minél több pénze legyen, minél rajosabb legyen, minél többet járjon az "aratódiszkóba", vegyen meg mindent, aztán keféljen tisztára.


Lehet hogy vannak szar tapasztalataid, de nem kell általánosítani. Itt van egy 15 éves kiscsaj aki magányos ,és arra vágyik, hogy megszeretgessék, és te neki támadsz a hülye teóriáddal, amit valószínűleg amiatt alkottál mert az élet kitolt veled, vagy mert egy elfuserált bunkó vagy. A lányok között is vannak ilyenek, de a pasik között is pont ugyanígy, sőt azért azon az oldalon többet találni....

2011. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hasonló gondban vagyok én is, szívesen beszélnék veled erről... 19/F

G.

2011. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
20F szivessen ismerkednék irjj ha gondolod
2015. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!