Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire baj ha egy csaj nem egy álomnő?

Figyelt kérdés
Sokkal kevesebb esélye van egy olyan lánynak a férfiaknál, akinek nincs nagy melle, lapos hasa, gyönyörű lába és szép kerek feneke? Mármint az első benyomást gondolom ez nagyban befolyásolja, és vannak olyanok akik kevésbé adnak esélyt megismerésre egy átlagos csajnak mint egy bombanőnek? Illetve ha megismerhetnél egy átlagos lányt vagy egy bombanőt, melyiket választanád szívesebben? Kort és nemet légyszi:D
2011. jan. 8. 22:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

én azt választanám akiben látok valamit amit a többiben nem !


persze ne legyen ronda de egy átlag nő nem ronda legalábbis nálunk nem. de ha most tényleg az van ,hogy egyikben sem látok semmi fantáziját akkor még jóhogy a bombanő.

2011. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
figyelj mutatnának neked két képet. Az egyiken a tökéletes nő, olyan erényekkel amit felsoroltam, másikon átlag lány, mondjuk nem ronda de van elég sok hibája:P. És azt mondanák az egyiküket megismerheted, akkor melyiket választanád, igy értettem:P
2011. jan. 8. 22:35
 3/37 anonim ***** válasza:

egyiket megismerhetem ? ez igy olyan esélytelen. mert szivem szerint megismerném mind a kettőt .


szóval fair play ;)

2011. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
de most mondjuk ilyen szemetek veled, és csak az egyiket ismerheted meg. Melyiknek adnál esélyt:P?
2011. jan. 8. 22:43
 5/37 anonim ***** válasza:

jaa szóval más keze is benne van a dologban :D


hát nem tudom amelyiknek nincs pasija .

2011. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
amugy te melyik lennél a kettő közül ?
2011. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
hát nem a bombanő. de ha nem tudsz semmit a két csajról naa:P
2011. jan. 8. 22:47
 8/37 anonim válasza:
szia!!szerintem nem a külső a legfontosabb bár az én ismerőseim mind ezt mondják de szerintem nem így van !! persze azért legyen ápolt az ember meg nézzen ki valahogy de nem mindenkinél fontos ez a dolog hogy bomba jól nézzen ki egy lány!!!
2011. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
28%

egy bomba nőnek azért van ismeretsége és aki valamennyire is kitünik a sorból azt én már ismerem :D szóval ha van palija.


node ha róluk nem tudok semmit akkor valószinü barátokkal látom őket meg ismerném vagy valami xD ezt igy baromi sok ideig tudom ám húzni :)


ha gondolod küldesz képet (vagy magadról vagy egy bomba nőről és egy hasonló külsejü nőről mint te )megmondom melyiket!:D

2011. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Attól függ szerintem, hogy a srác milyen kapcsolatra vágyik éppen. Ha volt pl nemrég szakított a barátnőjével, és nem érdekli semmi komolyabb, akkor naná, hogy a bombanőt választja. Ha viszont komolyan gondolná az ismerkedést, a másikat választaná. 20/L

Pont erről beszéltem haverjaimmal, és ők ezt mondták, én csak tolmácsolom. :P

2011. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!