Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
Szemtől szemben teljesen jól el tudok beszélgetni lányokkal, de Facebookon és MSN-en egyszerűen nem merek írni nekik. Mindig amikor eljutok oda, hogy kinyitom a beszélgetőablakot, az jut eszembe, hogy biztos épp valami mást csinál és zavarnám, esetleg untatnám, vagy beszélgetés közben elfogyna a téma. Szerintem az a legnagyobb bajom ezzel kapcsolatban, hogy iylenkor nem látom a reakciókat úgy, mint szemtől szembe.
2011. jan. 8. 22:30
 1/9 anonim válasza:
En is igy vagyok(F),de meg eloben se vagyok olyan jo,ha nem ir ram valki akkor nem irok...de van amikor jol jon minden chaten is.
2011. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalom hiányod, mert élőben odamész hozzájuk, nem kell erőltetni az msn-ent, nem jó az. Főleg nem csajozásra.
2011. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jobb, mintha facebookon tudnál,de élöbe nem.:D

egyébként ha elfogy a téma akk mivan? semmi elöfordul meg ne félj attol h mást csinál mertha nem ér rá akk elfoglaltba van msn-en. vegyél eröt magadon és irj neki nem olyan nehéz ez.

sok sikert:)

2011. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tescoba most akciós úgytudom ;)
2011. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 pohár feles után sztem még Obamára is lenne merszed ráírni :D :D Amúgy a nemtom hanyadik válaszolónak igaza van. Nem muszály msn facebookon dumálni. Ha szóban beszélgetsz vele, jobban fogja tudni értékelni mint pl. msn-en. Az csak ara jó hogy tuddneki megmondani hogy suliban,utcán akárhol találkozzatok mert pls elhívnád randira:D Amúgy ha zavarnád vmi közben akkor vagy nem lene belogolva vagy elfoglaltat írna ki .
2011. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

példaául* nem pls


17/f

2011. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félni, ha untatnál is egy lányt akkor sem mondaná ki, és nem baj ha közben kifogysz a témákból,csak mondj neki annyit, hogy mondjon valamit, mert te kifogytál a témából!!!
2011. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nezzel OGFurious videokat youtubon
2011. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sörrel
2011. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!