Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elmennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmennétek egy olyan fiúval randizni aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én ne, minek raboljuk egymás idejét

20/L

2011. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. max ha kedvelem, akkor mondom, hogy szívesen elmegyek veled lógni de ez nem randi ugye? : d
2011. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy csinos lányt aki ronda sráccal ment talizni..aztán randi lett belőle...szinte összejöjjenek már az első talin....

Második alkalommal már smároltak és azóta már jár is avval a bizonyos ronda sráccal már közel másfél hónapja.

2011. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem. Te elmennél randizni olyannal, aki nem tetszik?

Mekkora hülyeség ez.

2011. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18.47 AZ, hogy szted ronda az illető, az nem jelenti azt, hogy a másiknak nem jön be... Tehát totál más eset mint amit a kérdező kérdezett...
2011. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Én igen. Ugyan is azt vallom, hogy mindenki megérdemel egy esélyt. Könnyen meglehet, hogy a randin már máshogy látnám, és a belsője megfogna.
2011. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik azt fizikailag ÉS lelkileg is érted?

Én fiú vagyok, de szerintem randizni olyanok szoktak, akik többet akarnak egymástól, nemcsak barátságot.

2011. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék, sőt már volt randim olyan fiúval, akinek a külseje nem fogott meg, de én is úgy gondolom, mint az egyik előttem szóló, hogy megérdemel egy esélyt, mert ha a belső tulajdonságai megtetszenek, akkor a szememben kívülről is megszépül:) Tapasztalatból mondom;) Tényleg nem minden a külső:)
2011. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!