Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha elhív randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha elhív randizni egy fiú, akitől egyértelműen nem akartok semmit, de egyébként jól el lehet vele beszélgetni, elmennétek csak azért, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Egy beszélgetős este miért is ne, vagy jobb egyáltalán nem áltatni? Így sokkal nehezebb lesz vele tisztázni, hogy nem akarok tőle semmit? Nem vagyok gyakorlott ilyen helyzetekben.
2009. júl. 26. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, ha nem akarok semmit, akkor nem is áltatom.

Gondolj bele, elmész és ő másnap itt tesz fel egy kérdést, hogy ha egy lány visszautasította,de mégis találkozik vele, akkor lehet-e esélye :)

Te tudod, te ismered, mennyire érti meg,hogy semmi sem lehet köztetek, de talán jobb, ha hagyod őt.

22/L

2009. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerültem már ilyen helyzetbe.De megsajnáltam a srácot és elmentem.Aztán úgy alakult,hogy lett több találkozás is és beleszerettem.Lehet,hogy csak én vagyok ilyen hülye,de ez is benne lehet a pakliban.Hozzáteszem a srác nem tetszett nekem külsőre,de annyira jól éreztem vele magam és nagyon hiányzott már később,ha nem lehettem vele,pedig külsőre tényleg nem volt adonisz. :)
2009. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak biztatásnak venné.Én is megjártam már olyannal,aki többet akart mint barátság,én viszont nem.Barátkoztam vele,szigorú keretek között,mégis azt gondolta van esély.A végén már rendőrségi ügy lett belőle,és én már barátkozni sem akartam.Teljesen kifordult önmagából....
2009. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!