Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért minden pasi a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden pasi a szexre hajt? Hogy tudnék igy szüzen férjhez menni? Kinevetnek ha ezt mondom élöben de igy szeretném hol találok olyat aki értékelné?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

hány éves vagy ?

ha gondolod ismerkedhetünk :)

2011. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 nielindi ***** válasza:
csak rajtad mulik, h szüzen mész-e férjhez. ha nem akarod, akkor nem szexelsz. menj valami szektába, ott biztos találsz ilyet.
2011. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
18. és normálisat keresek nem szektásat
2011. jan. 10. 10:24
 4/26 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de valahogy el vagy tévedve. Nem minden pasi a szexre hajt. Erre a szüzesség dologra meg csak annyit, hogy ha te csak olyannak adnád oda, aki már az ujjadra húzta a gyűrűt, akkor nem miatta, mint ember/férfi miatt csinálnád, hanem azért mert elvett. Ez azoknak érték, akik nagy szavakkal meg elvekkel rendelkeznek az életről, közben meg folyton kérdéseik és dilemmáik vannak. Én biztos, hogy nem kezdenék veled. Mielőtt elítélnél, tavaly veszítettem el az első barátnőmmel, akivel 1 éve vagyok együtt.

Lehet, hogy csak az életkoroddal van még gond, de az szerencsére minden évben változik :-)

24/F

2011. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el! Még egy lány aki így gondolkozik? Hát ez király! Azt hittem csak én vagyok ilyen! 18/L
2011. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Szia én 21 éves lány vagyok, és nagyon szép az ha a mai világban valaki ezt így gondolja, és tényleg értékelem!!!

VISZONT

Gondolj csak bele, megtalálod az igazit. /és összeházasodtok/ Mi van, ha nem működik a szex köztetek? lehet más az igényetek mind a kettőtöknek, és az tönkre tenné a házasságotokat!

Szerintem egy párkapcsolatban, a legmeghatározóbb szerepet játszik a szex. Persze ott van a megértés a lelki társ, stb, de mindez hiába, ha az éjszakák, nem olyanok, mint kellene. Gondolom nem szeretnél színésznő lenni.

2011. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
de régen is igy csinálták és müködött. a szex ajándék. a nővérem aki már házas bánja hogy nem csak a férjével feküdt le
2011. jan. 10. 11:11
 8/26 anonim ***** válasza:
erről most eszembe jutott nevelőtanárm...35 éves..s.szűz...
2011. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Pj0tr ***** válasza:

Régen nem szerelemből házasodtak az emberek, hanem érdekből. Kőkemény anyagi, politikai érdekek voltak a mozgatórugók. Nem tudom milyen romantikus regényekből jött, hogy régen működött. Régen nem volt válás sem (mármint a lehetősége) Persze, ha király voltál megoldottad úgy, hogy alapítottál egy egyházat vagy lefejeztetted az aktuálisat. :) De a nőknek nem is volt semmibe beleszólásuk. Gondolom érzed, hogy a változások pozitívak.

Szóval mint már előttem megírták a szex igen fontos tényező a házasságban (Tulajdonképpen egy valós, felnőtt párkapcsolat sem működik nélküle). Szép, hogy valaki hisz még a nászéjszakáig tartó szüzességben, de mára már teljesen átalakultak morális értékrendek. Azért nem ítélhet el senki sem erkölcsileg, mert nem érintetlenül mentél férjhez. Főleg a mai liberális világban, ahol már ciki, ha csak simán hetero vagy és egy pici bi sincs benned :)

Félre ne érts, nem akarlak lebeszélni róla, de ismerned kell a kockázatokat. Kivételek persze mindig vannak, lehet szerencséje az embernek.

2011. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%

A kérdező kommentje:

de régen is igy csinálták és müködött. a szex ajándék. a nővérem aki már házas bánja hogy nem csak a férjével feküdt le


Először is:

- Normális ember sose fog elvenni úgy, hogy nem feküdtetek le

- Másodszor ez baromi nagy tévhit, hogy régen is így volt és jó volt.


Elárulom neked hogy volt régen:


A verzió: Az asszonynak kuss a neve, széttette a lábát mikor a férje ráparancsolt. Vagy jó volt vagy nem, nem volt érdekes. Ezért is hívták házastársi "kötelezettségnek". Ha mákja volt jó volt ha nem volt mákja rossz volt de csinálta vagy pofánverték.


B verzió: El ne hidd már, hogy akkoriban a nők (és a fiúk) csak házasság alatt sexeltek. Be a szénakazalba oszt' had szóljon.

Csak akkor még olyan szinten alacsony volt a sexuális kultúra, hogy az, hogy a menyecske szűz vagy sem az attól függött, hogy reggel véres volt-e a takaró. Aki meg tudta, hogy nem lesz az megszúrta a kisujját egy tűvel és összevérezte reggelre... És ennyi.


Ébresztő kisanyám, így vagy egy nyomorék lesz a férjed, mint a feljebb író 23 éves koráig szűz csóka vagy nem is lesz sose...

2011. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!