Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van pasija a csajnak, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasija a csajnak, de még is közeledik felém mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel naponta több órát beszélgetek és suliba is amikor találkozunk látom rajta, hogy kicsit zavarba van meg mosolyog, csak éppen VAN pasija...


mit csináljak?


-kezeljem barátként és ne kavarjak be...

-próbálkozzak nála max pofára esek...

-vagy próbáljam meg kerülni vele a beszélgetéseket és mindent és akkor kiderül mit is akar...


2011. jan. 10. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha bejön, és nem parázol a pasijától, vagy épp nem haverod a pasija (szal nincs vmi komolyabb kizáró tényező) akkor élvezd a helyzetet, lesz ami lesz alapon. Végülis akkor nincs veszteni valód. :)


"életművész"

2011. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát te azt mondod lépjek rá a gázra? :D
2011. jan. 10. 23:41
 3/9 anonim válasza:

szerintem beszélned kellene a lánnyal,hogy mit akar.

egyszerre 2 lovat nem lehet megülni :)

2011. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy mik a szándékai veled. Ha tényleg akart tőled valamit, akkor megmondod neki, hogy addig nem akarsz belefolyni a dologba, amíg nem szakít a barátjával. Vagy hagyod, hogy megcsalja veled a barátját. De először beszélj vele. 19/F
2011. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ezt hogy kérdezem meg hogy mik a szándékai velem?
2011. jan. 11. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

adj neki öcsém :D

mit foglalkozol azzal , hogy van barátja ?:D

max benyelsz pár állast :D döntsd el megéri-e a csaj :D

2011. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is hasonló helyzetben vagyok , csak a csajszi pasija haverom , és szerelmes vagyok egy másik lányba , de TE PRÓBÁLKOZZ SZERINTEM !
2011. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le kell vadászni, DE ne szeresd meg, csak szórakozz vele.
2011. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, DE!

Az ugye megvan, hogyha egy lány tette volna fel a kérdést, (hogy egy srác közeledik felé, akinek van barátnője,) akkor nagyban rbancoznátok és qrváznátok, és virtuálisan màr rég meg lenne kövezve?

2017. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!