Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy srác minél bunkóbb, annál jobban bejon a csajnak?

Figyelt kérdés

Erre nagyon kíváncsi vagyok, és nem a levegobe beszélek, mondok két példát: ugyanazon a napon jottem ossze a csajommal, mint a haverom az ovével. (haver 160cm,55kg, én 180cm és 80 kg, minda a ketten elég jol nézunk ki, ha z vmit számít). A csajommal mindig jó voltam soha nem vesztunk ossze, nagyon jól kijottem a szuleivel. 2 hónap után kiszeretett belolem (egyertelmu hulyeség, kideritettem, hogy egy IQ mentes sráccal kavart). A haverom meg a csaja egyfolytában veszekednek a legkisebb hulyeségen is, ha tobben megyunk el kajálni valahova, akkor már szinte mindenki próbálja lecsillapítani oket (haver néha elég durván el is mondja ennek-annak a csajt). Tobb mint 5 hónapja járnak, és dúl a love, amit kivánok is nekik.


Másik példa: suliban és sulin kívul is sokat várnak el tolem, ezért suliban általában tisztára bunkó vagyok, és nagyon konnyen beszólok bárkinek. Van két csaj az osztályban, elég sokat surgolodnek forgolodnak korulottem. Valszeg a bunkó énem miatt.


A példákat még sorolhatnám napkeltéig,de nem fogom. Hogy lehet hogy sok csaj, azt szeretné ha egy cukifiú lenne mellettuk, aztán bunkókkal jonnek ossze? Mi ebben a sármos?


2011. okt. 24. 23:27
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:

a haverod csaja kapcsolatfüggő. ráadásul hisztis p*csa, sajnálom szegény haverodat :(


bunkóságra meg ált. a buta lányok buknak. ők ilyenek. és nem csak bunkó meg cicafiú létezik, ha így lenne, sose mentem volna férjhez :D


29/n

2011. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen ez így van.
2011. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Jocky - Jófiú VS. rosszfiú

Ez a dilemma többször merült fel diákjaim körében, mint a relativitáselmélet az egészen biztos. Mondhatom talán azt is, hogy a férfiak által a legkevésbé értett probléma. Mégis mi a baj azzal, ha valaki jófiú? Miért nem lehetsz kedves egy nővel? Sok férfinak az az elképzelése, hogy egy nő csak akkor fogja szeretni, ha „leszarja a fejét”.

Ez azonban egy elég káros gondolkodásmód. Ha jobban megnézed, az igazi rosszfiú mellett egy nő soha nem boldog. Éppen ezért rohan el a jófiúhoz és sírja ki magát a vállán. A probléma ott kezdődik, hogy a jófiú végighallgatja, és tanácsokat ad neki. Ezután a lány lehiggadva hazamegy és a rosszfiú karjaiba veti magát. A megoldás a kettősségben keresendő. Persze tudom, hogy azt gondolod, aki alapvetően jófiú az soha sem lehet egy igazi vér macho. Nincs is szükséged rá! Elegendő, hogy ha csak a képességeik egy részét veszed csak nagyító alá, ami a lányban felébreszti a vonzalmat. Tehát a fő kérdés az, hogy miért is lelkesedik a legjobban egy nő?

Egy olyan férfira van szüksége, akinek nélküle is tökéletes az élete. A legtöbb kedves fiúnak hiányzik egy társ – nem tökéletes az élete – és mindenképpen szeretne maga mellé valakit. És bár ez tökéletesen normális, sajnos ez az a gondolkodásmód, amivel a nőket elriasztja magától. Ha megnézel egy rosszfiút, látod rajta hogy szüksége volna a nőre? NEM! Egy rosszfiú nincsen rászorulva arra, hogy legyen mellette egy társ. Az ő élete a nő nélkül is tökéletes. A férfiak pedig ezt értik félre. Nem azt élvezi a nő, hogy a barátja nem foglalkozik vele, kutyába sem veszi, megcsalja, stb, hanem azt, hogy egy olyan férfi van mellette akinek úgymond teljes az élete.

Éppen ezért hajlandó elviselni azokat a dolgokat is tőle, ami a legtöbb férfi számára érthetetlen.

 Mégis mit szeretsz benne ha megcsal?

 Miért vagy vele, ha nem foglalkozik veled?

 Miért szereted, ha csak azért van veled, hogy meg…. téged?

Meg kell értened, hogy a nőnek erre nincsenek logikus magyarázatai. Ösztönösen vonzódik ugyanis az olyan férfihoz, aki érzelmileg független, és egész élettel rendelkezik Ez a gondolkodásmód viszont tanulható. Nem kell tehát megcsalnod a barátnődet, hogy tiszteljen, nem kell megverned, és nem kell tárgyként kezelned. Neked az életeden kell dolgoznod. Ha az életed ugyanis elég vonzó, akkor a nő akar majd csatlakozni hozzád. A nő azonban igényli azt, hogy akivel párkapcsolatban van, az kedves is tudjon lenni. Elvégre a párkapcsolat alapja az, hogy a felek szeretik egymást, nem pedig ölik egymást.

Azonban az nem teljesen igaz, hogy jófiúvá kell változnod és azzal tudod a lányt megtartani. Ez egy hatalmas tévedés. A lány azért szeretett beléd, mert ilyen vagy, mégis miért szeretne továbbra is ha képes téged megváltoztatni?

A nők ösztönösen próbálnak meg átformálni téged arra, hogy alkalmas legyél a párkapcsolatra. De ha már alkalmassá váltál teljes mértékig, akkor kidobnak egy olyan mondat kíséretében, hogy: kialudt a tűz, vagy már nem érzem azt mint régen. Ez természetes. A nők aranyosnak tartják a kiscicákat, de az aranyos nem elég” imádják viszont a vad oroszlánokat. A vad oroszlán azonban nem alkalmas párkapcsolatra ezért kiscicát csinálnak belőle, de paradox módon a kiscica már nem elég.

A nőt sokkal erőteljesebben irányítják az érzelmei minta férfiakat. Éppen ezért tűnhet úgy, hogy olyan dolgokat csinálnak, amik abszolút nem logikusak. Ez természetes, hiszen a nő főként érzelmi, valamint ösztön lény. Neked az arany középutat kell választanod. Jó, sőt szükséges, hogy néha kedves legyél a barátnőddel, de amint azt érzed, hogy megpróbál téged beidomítani – kiscicát csinálni belőled – jelezd felé, hogy számodra nem elfogadható ez a viselkedés. Ha így teszel, képes leszel arra, hogy egyszerre legyél jó és rosszfiú. Ha nem sajátítod el ezt a fajta gondolkodásmódot, akkor vagy sok nő fog kikosarazni, vagy rengetegszer fogod hallani életed folyamán azt, hogy: legyünk csak barátok.

2011. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

bocs, off

első, ezt mégis honnan vetted? "ráadásul hisztis p*csa"

2011. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Mike Pilinski - Jófiú Vs. Rosszfiú


Azt a címet is adhattam volna ennek a cikknek, hogy ”Miért nem mutatnak ki a nők semmilyen romantikus érdeklődést a kedves fiú irány (mint én) és mégis miért állítják állandóan azt hogy egy kedves fiúval akarnak megismerkedni (mint én)?”


Engedd meg hogy megmutassam az elméletemet, hogy miért van az hogy a kedves fiúkat a nők mindég megvetik, és hogyan lehet kikerülni ezt a szociális fogyatékosságot anélkül, hogy egy „hogyan légy köcsög pasi” tanfolyamra kelljen menned.


Biztos vagyok benne hogy, ismered azt az idegesítő mantrát amit újra és újra hallasz a nőktől – vagy személyesen vagy ezekben a buta délutáni talk showk-ban „...De Oprah, (Magyarországon Balázs, vagy Mónika) nincs senki se akivel randizni lehetne, az összes pasi köcsög vagy egy vesztes. Egyszerűen találkozni szeretnék egy kedves pasival...” Ó hogy mennyire szeretnek panaszkodni.


Hát ha „kedves pasinak” tartod magad akiről ezek a nők azt állítják hogy meg akarják találni, de végül a női tápláléklánc alján fejezed be, akkor tudod hogy mekkora baromság ez az állítás. Mindenféleképp – annak ellenére hogy a legtöbb termékeny nő (18-35) valójában randizik, kefél a részeg vesztesekkel és köcsögökkel, akikről azt állítják hogy utálnak – úgy néz ki hogy bele akarják fúrni a fejünkbe hogy CSAK azért csinálják ezt, mert a „kedves fiú” –t nem találták meg. Peeeersze.


Ok, valójában ez történik. Szokás szerint, a nők kódokban beszélnek. (Híresek erről).


Amikor a nők elképzelik a „kedves fiúkat”, akkor amiről valójában álmodoznak egy olyan pasi aki mellett biztonságban érzik magukat... de egy nagyon „különleges” formában ami mellett megmarad a férfi vonzereje. Valójában ez nem rejtélyes amikor a női szempontból veszed figyelembe. Egy nőnek a biztonságos pasi azt jelenti hogy CSAK fizikailag ártalmatlan – semmi többet. Abban az értelemben hogy mit teszel az érzelmeivel, hát... az egy másik történet.


A forró és hideg, izgalmas és unalmas, biztonságos és veszélyes, keveréke az amit igazából keres egy pasiban – ez az amiért él. Erről gondolja hogy „kémiája” van a pasival.


A gond a túlságosan kedves vagy túlságosan barátságos és behódoló viselkedéssel az, hogy tudat alatt ez a legrosszabb üzenetet küldi nekik. (minden ami fontos a férfi-női kapcsolat elején, az soha nem NEM-verbálisan van kifejezve. A szavak lehet hogy a csábítás fontos eszközei, de az amit NEM mondasz ki fog dönteni a sikeredben!). Ez a nyamvadt tudatalatti üzenetezés a kulcsa amiért a kedves fiúk ritkán fekszenek le lányokkal.


Itt van hogy miért:


’A kedves fiús’ viselkedés NEM egy olyan valami amire a nők úgy tekintenek, mint valami amit „felkapcsolsz” a közelükben hogy elkápráztasd őket. Helyette azt képzelik hogy téged KIKÉPEZTEK (igen, mint egy b***ott kutyát) más „erősebb” férfiak, hogy így viselkedj! Más szóval, a ’kedves fiú’ az a viselkedésforma amit a fiúk megtanultak hogy megvédjék magukat más erősebb férfi közelében („nem vagyok veszélyes a státuszodnak, mint a domináns férfi... kérlek ne bánts... könyörgök engedd meg hogy a kedves,veszélytelen barátocskád lehessek...”) A nőknek, ekkor, a „kedvesség” egy ordító vörös villogó fényjelzés hogy ALACSONY STÁTUSZÚ FÉRFI vagy, és így HATALMASAT CSALÓDNAK benned!


Ez az amiért nem képesek kialakítani semmilyen szexuális energiát a kedves fiúkkal, jó okkal. A természet úgy alakította ki a női agyat, hogy a leghatalmasabb férfit keressék párzásra hogy minél erősebb utóduk szülessen, minél több eséllyel a fennmaradásra. Ez ugyanaz az ok amiért a férfiak úgy lettek alakítva hogy olyan nő után menjenek aki fiatal (mivel fiatalság = reprodukciós siker, vagy másképp... öreg nénik = reprodukciós sikertelenség). Amíg a férfi és a női cselekedetek teljesen különbözőek, a céljaik ugyanazok maradnak – erős egészséges csecsemők szülessenek és hogy a faj fennmaradjon. Ez így van mivel a „férfiasság” és a „nőiesség” igazából két különböző de kiegészítő STRATÉGIA a faj fennmaradásához – és a férfiak és a nők kényszerítve vannak hogy különbözően viselkedjenek hogy összehangoztassák ezeket a stratégiákat.


Látod, a természetet nem érdekli ha megsérti az emberek érzéseit – csak az érdekli, hogy reprodukciós sikere legyen hogy azokat az értékes DNS molekulákat az időben továbbvigye. A párzás és csábítás – minden állatnál – különválaszthatatlanul össze van kötve biológiailag. Lázadj ellene, és millióévnyi evolúció ellen fogsz nekimenni (vagy a tervének, ki tudja). Tanulj meg a szabályai szerint élni... és majd nyersz!


Akárhogyis, ha a megfelelő típusú kedves fiú vagy a nőknél igazából azt jelenti hogy A. biztonságos vagy B. olyan pasi vagy akit NEM kell szégyellnie a szülei vagy a barátai előtt. Értsd meg hogy sok különbség van a s*gg nyaló nyuszi és a teljes őrült között. A te feladatod hogy megkeresd a boldog középpontot.


Ok, most egy alkalmazható gyakorlati elmélet jön. Nehéz pontosan leírni hogy kezeld a „kedves fiúságodat”, de itt a legjobb próbálkozásom...


Sohasem akarsz úgy viselkedni, mint a kedves fiú a nők mellett, de mindig olyannak akarsz TŰNNI.


Meg tudod érteni hogy mit próbálok mondani? A gond a kedvességgel az, hogy PRÓBÁLSZ kedves lenni, ahelyett hogy ERESZTED hogy csak megtörténjen. Nem bírsz egy „nyilvánvaló” kedves fiú lenni – csak egy pár célzást kell adnod hogy az vagy, hogy annak TŰNJÉL. Soha sem próbáld a nőt a kedvességeddel elcsábítani, mintha az valami olyasmi lenne amire büszke lennél!



Itt van egy pár példa hogy mire gondolok:


1.: Amikor először találkozol egy nővel akihez vonzódsz, akkor muszáj egy NEM-verbális kommunikációt létesítened ami egyfajta módon a tudatalattijában párzási gondolatokat kelt fel. Más szóval az érdeklődésedet férfi-nő szexuális-potenciális módon kell kimutatni szavak nélkül! Ügyes trükk ugye? Igazából egyszerű... a két módszer amellyel ezt megteheted hogy hosszabbítod a szemkontaktust, és rövid pillanatokra NEM zavaró helyen megérinted. Mindkét módszert alkalmanként használandó, de a lány nem bírja félreérteni az igazi célját.


2.: Mutass célzásokat hogy kedves fiú vagy, de ne demonstráld – másképp egy teljes s*gg nyalónak esel ki. Ezt úgy éred el hogy A. megemlíted hogy erős család-barát kapcsolataid vannak az életedben (jelzés a nőknek hogy „normális” vagy). Vagy B. megemlíted hogy van valami érdekes az életedben – akár a munkahelyeden, hobbiként, vagy esetleg egy nem túl régi kalandodat elmeséled.



Itt egy példa a saját tapasztalataimból. Egy fényképező cégnek dolgoztam. Izgi mi? Nem igazán. Az idő amit ott töltöttem kamerával a kezemben kevesebb mint 5%-a az összes időnek amit ott töltöttem. Legtöbbször unalmas laboratóriumi munkákat végeztem és mechanikai „Mc Guiver” trükköket hogy sok régi túlhasznált gépet használhatóvá tegyek. De lehet hogy kb. fél-tucattól kb.20-szor évente repülőre ülve légi képeket lőttem a nyugati New Yorki terület felett különféle reklám ügyfeleknek.

Így amikor lányokkal beszélek, néha egy gyors kis anekdotát mesélek ami kapcsolatban van a régi repülős munkahelyemmel. Például hogy az Erie tónál gyülemlő hó milyen szép színes töréseket ábrázol a zöldes jégen a tél közepén. De nem mesélek róla többet,... és nem mesélem el teljesen hogy kerültem oda, hogy sikerült ezt megfigyelnem. Munkán keresztül? Vagy talán hobbi? Mivel foglalkozok hogy megfigyelhettem ezt a természetes csodát? Üzlet út? Mi?


A lány most legalább egy kicsit kíváncsi rám, de nem érzi magát kényelemben hogy kérdéseket tegyen fel mivel most tértem át gyorsan erre a témára és nem igazán ismer eléggé. Ezek mellett (és ezt fontos megérteni) a lányok szeretik ha nem tudnak valamit! Rejtély! Izgalom! Rejtetten tudattam vele hogy egy eredményes pasi vagyok (biztonságos és normális) aki VALAMIVEL foglalkozik ami csodálatra méltó és valószínűleg jól fizető munka – de nem mondtam el túl sokat róla és főleg nem magyaráztam el a legutolsó részletet, mivel a túlságosan dicsekvő módszer inkább az unalmas kedves fiúk szokása.


Adhatsz célzásokat a családodról („kapcsolatokról” vagyis „nem vagyok egy magányos kétségbeesett koldus”) vagy bármit hasonlóképpen hogy megmutasd neki hogy egy normális (kedves?) fickó vagy anélkül, hogy átszúrnád a rejtélyesség buborékát aminek be kell jegyeznie mindegyik csábítást.


Most olyan vagy mint „Flinn-ben” oly módon hogy a lábad a lány szívének az ajtajához helyezed(Ne felejts el hogy ez csak az első lépés). Miért? Azért mert a lány azt az elhatározást hozta a „tudatalattijában” (ahol igazán számít) hogy kedves fiúnak tűnsz, egy valójában domináns férfi mutatkozás alatt, és ez felcsigázza az érdeklődését.


Te egy ritka találkozás vagy az univerzumban a férfiak között ami vagy nyámnyila unalmas pasikra vagy értéktelen (de sajnos izgalmas) köcsögökre bomlik le. Az értéked felment most amikor a legjobban számít... ami miatt sikerül vagy nem sikerül az első találkozás. Függetlenül hogy milyen „hibákat” képzelsz el hogy vannak rajtad, így érdekes lettél a számára olyan módon amit nem fog „túlzottan kedvesnek” felismerni. Most van esélyed!

2011. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 napietus ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:40


a magyarázatból. folyton veszekszik a pasival, még társaságban sem tud viselkedni, mégse dobja, hanem hisztizik.

2011. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert még fiatal a lány addig várja a szőke herceget fehér lovon... akit sors néki rendelt és az élet mellette örök móka, kacagás.


Szerintem a fiatal lányoknak néha (sokszor) más fogalmaik vannak a párkapcsolatról mint a valóság.


Mindenesetre sok nőnek nagyon imponáló tud lenni, ha egy férfi határozott, nem játéka mindenféle szélnek, szóval képes a nőt "vezetni".

2011. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát nekem egyáltalán nem jönnek be a bunkó pasik. lehet, hogy ez az oka annak, hogy már három éve szingli vagyok? :D

17/L

2011. okt. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekem se jönnek be.sőt nekem ez az ideálom:magas,közép alkatú,aranyos arcbeállítottásgú,kedves és figyelmes.A figyelmes nem azt jelenti,hogy tapadós hanem azt,hogy odafigyel a lány érzéseire és néha-néha meglepi ezzel-azzal(mondjuk egy szál virággal...)én kifejezetten unszimpatikusnak tartok minden bunkó srácot,sőt idegesítenek.mivel alapból kicsit félénkebb és gátlásosabb vagyok ezért van amikor a nagyon nagy dumásokat direkt 100 méterre elkerülöm,mert tartok tőlük...
2011. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
jah és 15/L voltam.
2011. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!