Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajnak barátja van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajnak barátja van, mégis közeledik, "jelez", panaszkodik a pasijára, azt mondja nem boldog, de ha komolyra fordítom a szót, meghátrál. Maga sem tudja, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

A fenti kérdésnek volt már egy előzménye: [L: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Addig eljutottunk, hogy kiderült (mástól tudom), érez irántam valamit. Beszélgettünk, rengeteget panaszkodik a barátjára, azt mondja nem boldog, hogy ha lenne valaki, akkor talán szakítana a sráccal. Ez pár napja volt... Ma újra találkoztunk munkahelyen, eleinte minden ok volt, ott folytattuk ahol abbahagytuk, aztán kicsit később történt valami, mert tök szótlan lett, majd megtudtam, hogy most az a baja, hogy hogyan ne bántson meg engem, mert nem akar semmit tőlem. 2 nap és egy fél műszak alatt ezt eldöntötte? Lehet ebből még valami?


2010. jún. 7. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Őszinte leszek hozzád: legyél b.uzi. A nők nemnormálisak, semmi máshoz nem értenek csak a kavaráshoz. Bolond, és ribanc az összes. Alkalmatlanok bármiféle tartósabb kapcsolatra. Legyél b.uzi, mi legalább nem basszuk át egymás agyát egyfolytában.
2010. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán van jobb tanács is az előzőnél. Ne kezdj olyan lánnyal, akiről tudod, hogy kapcsolatban van.

Gyakori közöttük az olyan, aki azt teszi, mint a te kiszemelted is. Szapulja a párját, de nyuszi kilépni a kapcsolatából és újat (jobbat) keresni. Az ilyen emberek szépen elsavanyodnak. Természetesen folyamatosan keresik az új fiúkat és elvárják, hogy bókoljanak nekik és szórakoztassák őket (mivel ez az aktuális kapcsolatukból hiányzik), de nem lépnek sehova.


Ha mégis szakít is a párjával, volt ideje levonni a megfelelő következtetéseket az előző kapcsolatáról? Mit tett rosszul, miért laposodott el, miben hagyta magát kihasználni és ő milyen bűnöket követett el a párja ellen? Nem hiszem. Egyik csónakból ki, másik csónakba be.


Keress egy szabad lányt, aki majd értékeli az igyekezetedet!


30/F

2010. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom velem ugyanez volt. MEgismerkedtem egy lánnyal, akinek van abarátja. 2 éves a kapcsoaltuk. Rengeteget panaszkodott a srácra. MAjd bevallotta, hogy vonzódik hozzám. Ám ezekután nem lett semmi. Elakart lökni, szal egy ideig tök kínos volt minden.

Aztán újra egymásra találtunk, és most én zúgtam bele.


A barátját nem hagyja ott, pedig nem mmüködik a dolog. Le is tettem róla. Persze egyenlőre még nehéz, mert a csaj keres, csak nemtom minek.


A szemére vetettem, hogy szórakozik-e velem, de azt mondta, nem, és fel is háborodott ezen.


Tudod van abban valami, hogy tőled megkap valamit, amit a párjától nem. Nem biztos, hogy direkt játszanak velünk, lehet ők maguk észre sem veszik.


Most vagy határozottan elé állsz, és megmondod neki a frankót, hogy te nem akarsz barátkozni, és döntse el mit akar.

Vagy szép csendben elkezded mellőzni. Persze keresni fog, rá is fog kérdezni, hogy miért kerülöd.

2010. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem ma, hogy mi történt, mi ez a 180 fokos fordulat?

Azonnal rávágta, hogy az állásunkkal játszunk mindketten... (tény, hogy ő még új itt, a főnökünknek meg nem nagyon tetszik, hogy sokat odajárok hozzá, lehet befenyítette). Aztán még hozzátette, hogy barátja is van:) LOL azért a fontossági sorrend érdekes. Ja és mindent ami eddig történt félreértettem, nem csak én, azok is akik úgy látták, hogy alakul valami közöttünk. Akinek beszélt a velem kapcsolatos érzéseiről az is félreértette őt. Hát lehet... De azért megint beszélt a pasijáról... reméli, hogy megváltozik, mert ha nem akkor... de nem fejezte be a mondatot. Ha nem ismerném annyira, amennyire azt hinném szivat, de szerintem csak rettenetesen össze van zavarodva.

2010. jún. 8. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod, most már tisztul a kép. Ne pazarold rá az idődet. Nem érdemes.
2010. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lassan én is így gondolom. Pedig olyan jól éreztük magunkat egymással...
2010. jún. 9. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!