Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sos. Van egy lány a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos. Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik de ő nem tudta hogy tetszik nekem a mai napig és beszélni akkar velem de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hát beszélj vele.
2011. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gyaszmadar ***** válasza:
Maradj hígadt. és ha olyan témára kerül a sor akkor se játszd ki a lapjaidat hanem maradj titokzatos
2011. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja de most az van hogy folt egy másik lány akibe ugyan ugy szerelmes voltam és amikor ö megtudta akkor beszélni akkart velem de amikor ott voltam arra gondoltam hogy elmondjam-e neki az igazat vagy sem végül elmondtam az igazat de utána nem akart szóba állni velem és még szégyelte magát.
2011. jan. 12. 16:24
 4/7 A kérdező kommentje:
de még az az egy baj van hogy ha elmondom neki az igazat akkor meg az van hogy mindig velem akar lenni ami nem baj csak az osztály társaim direkt el fogják intézni hogy szakitson velem.
2011. jan. 12. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Maradj titokzatos. Azt ne mond hogy szereted. Ha összejöttök mond meg hogy az osztálytársaid megpróbálnak majd szétszedni benneteket. És amúgy meg ezt nem engedheted!!!

Ekkora gyökereket! De miért akarnának amúgy? Ilyen kis éretlen tuskók? El nem hiszem, hogy vannak ilyenek. Szerintem tekerd ki a nyakukat...

2011. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.igazad van a mi osztályunkban lévő fiuk szemetek meg minden

2.igazábol már tudja hogy szerelmes vagyok bele csak beszélni akkar

2011. jan. 12. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
elárulhatod neki hogy szerelmes vagy belé,de beszéljétek meg hogy ne hagyjátok magatokat.
2011. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!