Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég sok lánynál próbálkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sok lánynál próbálkoztam már, és úgy érzem, hogy nekem semmi se felel meg. Lehetséges ez? 17/f

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam mindenféle lánynál, mindig azt hittem, hogy ilyen lányt keresek, és boldog voltam, de egy rövid idő után már nem érdekeltek annyira. Szeretném megtudni, hogy milyen lányra van szükségem, és megismerkedni vele, és kitartani mellette. Hogy lehet ez? Nem tudom mit csináljak.
2011. jan. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyan ez a szitu csak én lány vagyok:D lehet meg kéne próbálnunk egy ugyan ilyen emberrel a másik nemből. azért az mégis csak izgalmasabb, meg kell tartani a párod. nem csak az a szokásos, hogy téged szeretnek neked viszont múlnak az érzelmek, így van benne izgalom, lehet nekünk ez hiányzik:)

L/16

2011. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj még ezzel egy-két évet, és majd kiderül, milyen lányt szeretnél.
2011. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet ezt csak így, mert minnél inkább keresel valamit, annál inkább nem találod meg, amikor viszont nem gondolsz rá megtalálod
2011. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20/ F

Velem is ez van, de egyenlőre nem akarok vele foglalkozni, hogy ki a nagy Ő... :) mert úgysem tudsz tenni nagyon ellene, erőltetni meg semmit nem szabad. Ki kell várni a jót mindig, addig meg probáld élvezni a "kalandokat"...! :)

2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első ez valami célzás volt?xD

hát a kalandokból volt elegem már:S és hiába keresem, nem keresem sajnos nem nagyon ismerek meg új embereket, cask ha erőltetem.

2011. jan. 12. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Még bőven van időd megtalálni, de ne add fel a keresést.

Egyébként ez egy nagyon jó tulajdonság szerintem, nekem volt olyan barátom aki folyton szerelmes volt elég gyakran cserélődő barátnőibe de igazán, aztán az egyik ilyenből lett a felesége.

2011. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Most úgy érzem, nincs olyan fiú akiért rajongani tudnék. A flörtölgetés pedig egy darabig élvezetes, de mostanában nem alakul sehogy sem a dolog senkivel. :S kiábrándító:S dee nem adom fel..te se tedd^^..ismerkedj, és keresd Őt. Lehet, hogy nem megfelelő lányoknál próbálkoztál,de ne add fel..^^(: 17/L
2011. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám nekem is.. :\ de úgy látom, van még néhány sorstársam a hasonló korosztályból (Y) :D

17/l

2011. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!