Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves fiú vagyok, eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú vagyok, eddig még nem volt barátnőm. Elég sok lánynál próbálkoztam, azonban sajnos egyikből sem lett kapcsolat. Átlagos embernek tartom magam,185cm/95kg Mit tegyek? Min kellene változtatni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne változtass semmin...A különleges embereket nem mindig találják meg egyhamar :)
2009. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A hozzáállásodon. Amíg úgy fogod fel, hogy "áá, én egy csődtömeg vagyok, sosem fog összejönni", akkor ez fog rólad sugározni, és ezt a lányok megérzik. Ne akarj görcsösen barátnőt, mert ettől a kisugárzástól a csajok csak visszariadnak. Vedd lazán, ismerkedj, járj bulizni. Ha az árad rólad, hogy nem küzdesz foggal-körömmel egy barátnőért, akkor a lányok is szívesebben jönnek majd össze veled. Sok sikert!
2009. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
14 vagyok... idaig egy lanynak "tetszettem"... felhivott telefonon en felvettem es nembirtam beleszolni annyira feltem... igy nekem se lesz egyhamar baratnom :(
2009. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21/F


Tartsátok be a 3 másodperces szabályt! Ne a nőt/csajt lássátok bennük, hanem a barátot, úgy talán könnyebb lesz elkezdeni a beszélgetést, kevésbé lesztek görcsösek. Az elején azonnal nem lesz kapcsolat egy szóváltásból! Beszélgessetek, barátkozzatok, és lám, már is kapcsolat lett belőle! Ha nem lesz belőle kapcsolat? Hát lett egy barátod!

Így sikeresen lett vagy 50 lány barátom, és jó ha van 5 pasi barátom! XD

Sokban tudnak segíteni! :)


Gooombaaa

2009. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18/F Az előző kommenttel értek egyet! Nekem is bejött! Mondjuk nem árt egy kis közvetlenség! Hidd el lehet akármilyen szép vagy elérhetetlen ha meg mered szólítani akkor már közelebb vagy!
2009. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyan azt tudnám mondani mint a többiek, de nem ismételgetek..


3.válaszoló

Szerintem te se aggódj!

tizennégy éves vagyok szintén és nahát volt eddig 2 pasim, dehát azokat sem mondanám valami komolyabb dolognak.

És? nemérdekel.

majdcsakk lesz valaki, aki szeret, és elllfogadd igy..

Nem kések le semmiről se asszem.

2009. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexet akarsz, vagy egy társat?
2009. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy veled egyidős ismerősöm, randiztunk egyszer, majd amikor egy telefonbeszélgetés alkalmával kiderült, hogy még nem volt barátnője, és szűz, valahogy már nem vonzott annyira. :$ Lehet, hogy most bennem van a hiba...

Ez csak a saját élményem.

Ebből én annyi következtetést vonnék le számodra, hogy ne közöld vele első pillanatban, hogy te még nem, majd csak ha komolyabbra fordul a dolog, és amikor már teljesen mindegy neki is, mert úgy kellesz, ahogy vagy.

2009. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!