Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves fiú vagyok és soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok és soha nem volt még kapcsolatom, pedig mminden arra érdemes lánynál próbálkoztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 elmúltam, fiú vagyok. Kb minden 4 ik lánynál próbálkoztam ismerettségi körben, internetes társkeresők, myvip, iwiw, randilight, love.hu minden. A lányok 100% visszautasít azzal a címszóval hogy: "nem vagy az esetem, nem jössz be nekem, most nem kell pasi, jól érzem magam egyedül, most nem akarok kapcsit." És ehhez hasonló kifogások sokasága. Több lányt kérdeztem már, szerintük mi a gond velem, egyesek szerint nem vagyok elég divatos, mások szerint túl sovány vagyok, de a legtöbben azt mondták nincsen velem semmi gond, de mégis mindenki kosaraz, egyszerűen lehetetlennek tűnik bárkivel is párkapcsit létesíteni, sok olyat is megfigyeltem már, ha utcán lány jön szembe, és jól néz ki, akkor ha ránézek hírtelen elkapja a tekintetét, vagy kerül egyet, hogy ne kelljen közvetlen mellettem elmennie. Sok ilyet vettem észre hogy amikor találkozok egy lánnyal, megváltozik a viselkedése negatív irányba, pedig nem csinálok a szokásostól eltérő dolgot, nem kezdem el mustrálni, nézegetni. Minden a külső lenne és a divat, vagy ennyire szeretnek szinglik lenni a csajok? :S Csak ha igen akkor azt nem értem, elmondja pl egy ilyen csaj hogy neki most nem kell kapcsi, utána azt látom hogy 2 hét múlva egy másik fiú lóg a szájában. Buliba ritkán járok, mert kevés a pénz az ivásra, :D de akkor sem értem, hogy miért kapok 100% ban visszautasítást, de az hagyján, de még a ribancok akik minden fiúval össze feküdnek, velem nem akarnak lefeküdni, így még 23 éves létemre szűz vagyok. Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom mi tévő legyek, írjatok valami véleményt. Útóiratként, több csajt megkérdeztem, az átlag vélemény, nem vagyok ronda, és nincs velem semmi gáz, csak nem jövök be nekik! De akkor mégis mit takar a nem jövök be nekik? Az oké hogy valamennyi csajnak nem jövök be, na de hogy senkinek???

Testalkatom vékony, bicepsz nem igen van, sem szoli, sem kocka has, de attól még én is ember, és fiú vagyok, mégsincs szerencsém. Ötletek, tanácsok? :S


Üdv: Egy teljesen elkeseredett magányos farkas.


2010. aug. 15. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az, hogy mit mondanak mások csak egy dolog. Kedveskedni akarnak...gondolom valami marha nagy baj lehet veled, és lehet, hogy nem külsőleg...

add lejjebb a szintet a lányok között

vagy keress pasit inkább

2010. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát nem tom de szar lehet :S 13/F
2010. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mutatsz fényképet? xD
2010. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Testalkatom vékony, bicepsz nem igen van..."


Ezen változtass. Egy srácnak nem áll jól, ha csontkollekció és a tartásod is javulhat, ha elkezdesz úszni járni, meg edzeni.


"... sem szoli ..."


Ha világos árnyalatú a szemed, akkor ezen is érdemes lehet módjával változtatni (nem kell sülhúsra égetned magad, de kék/zöld/szürke szemhez nem áll jól az angolosan fehér bőr).


Javasolnám még, hogy kísérletezd ki, hogy milyen haj és ruha áll jól, mert ha egy lány odaáig elmegy, hogy megmondja egy fiúnak, hogy nem divatos, ott már tényleg változtatni kell.


Ha ezek megvannak, akkor már csak a kisugárzásodon kell változtatnod, mert feltételezem, hogy nem egy magabiztos pasi aurát alkottál magad köré. :)

2010. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Röviden:

szär a hozzáállásod ---> szär a kisugárzásod ---> csajok ez tudat alatt levágják és ezért kerülnek


írok privit

2010. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok privit írni. Ha rám írsz, írok egy tippet, aztán vagy megfogadod vagy nem.
2010. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos a lányoknak a külső és/vagy a pénz a legfontosabb. De ha annyira rosszul is nézel ki, azért gazdag még lehetsz.
2010. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Próbálj ki más ruhákat, frizurát. Milyen ruhát hordasz általában? Szolit ne is. A sport nem árt. ha küldesz képet, segítek.

22/L

2010. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ő esetében szerintem a külső a legkisebb probléma.
2010. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csúnya vagy, igénytelen, csóró és szar a dumád. Legalábbis a tünetek alapján, ezeken felül gondolom alacsony is. Vagy túl magas. Tök mindegy.

De ennek ellenére nem vagy menthetetlen.

Kezdj el edzeni, nem ciki lemenni vékonyan, dolgozz többet, válts munkahelyet, vagy vállalj még egy állást, hogy legyen pénz, hátha bebaszva jó dumád van, plusz az edzéshez sem árt. És a ruhákhoz sem. Először mindenki a külsőt nézi meg, ha szarul öltözködsz, és vékony is vagy, esélyed sem lesz, max. valakinek a köcsöge leszel egyszer. Jah, és a párkapcsi, meg hasonló dumákat hanyagold sztem, a nők tigrist akarnak, nem kiscicát.

2010. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!