Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mi fog meg egy pasiban (belsőleg+külsőleg)? 15/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
A pénze,az autója,a háza...Soroljam még?
2011. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem fontos hogy milyen az arca ha az arca nem tetszik akk onnantól teljesen mindegy h milyen izmos meg stb. Az ápoltság is fontos meg persze az öltözködésis stílus.
2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A te korodban csak az arc érdekli őket. Ha helyes vagy, akkor bármilyen lányt megkaphatsz. Ha nem, akkor meg várnod kell még 5-7 évet a csajozással :/
2011. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az ápoltsága, a kisugárzása, a humora, ha tud értelmes dolgokról beszélgetni, a szeme, na meg az összkép.
2011. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

belsőleg: beszariság

külsőleg: nagyképűség (=kisugárzás)

2011. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban még inkább a külseje, a népszerűsége, az öltözködési stílusa, a magabiztos fellépése, a kedvessége fogott meg egy pasinak.

Most már: magabiztos fellépés (ez még mindig nyerő), humorérzék, intelligencia (inkább érzelmi intelligenciára gondolok, amúgy nem baj, ha nem egy kimondott Einstein), legyen nagyon érzelmes, ragaszkodó, hűséges, elfogadó felém annyira, mint én felé. Külsőleg: legyen tiszta, ápolt, előny egy kis pocak. :) Általában a kimondott izmi szépfiúk nem igazán tetszenek.

31/N

2011. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Külsőben nem szeretem a divatmajmokat,lógós gatya,piercing,fülbevaló,tetkó,csili-vili cuccok,szoláriumozott bőr,focistahaj mind-mind kizáró ok lehet. Egyszerű,elegáns,férfias megjelenésű srácok jönnek be,magasság,szemszín,hajszín lényegtelen,csak legyen ápolt.Testalkatra a vékony fiúk kevésbé jönnek be,inkább a husisabbat kedvelem.Elsőnek az arcát és a kezét nézem,majd a fenekét (igen,férfiaknál is fontos a formás popsi). Belső tulajdonságaiban legyen intelligens,művelt,okos,humoros,udvarias,hűséges,romantikus. Jöjjünk ki egymással az ágyban és azon kívül is :) Ezen kívül még azt is fontosnak tartom,hogy egyezzen a politikai-és vallási nézetünk, hasonló életcélokkal rendelkezzünk, legyen egzisztenciája. Elég sok mindent írtam,ilyen nekem a tökéletes férfi,de a te célkorosztályodnak ennél kevesebb is elég.

19/L

2011. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Küldj privátba magadról egy képet. köszi 15/L
2011. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hmm ez engem is érdekelne, de korunkbeli csaj még nem nagyon írt.

14/F

2011. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 gggTt ***** válasza:
100%
15 éves gyereket én nem neveznék pasinak...Max 20 fölött
2011. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!