Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyéskedtek velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyéskedtek velem vagy lekéstem róla vagy szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány a másik osztályba akiről azt beszélték hogy szerelmes belém de engem ez akkor nem érdekelt most viszont őrülten szeretem és ezt megmondtam neki DE azt mondta hogy van barátja utána küldőt 1papírt amin leírta hogy nem haragszikrám ez rendben utána ment az üzengetés végül 1/2 hétre rá oda jött hogy szakítót a barátjával és megadta a számát és mondta hogy eldönti hogy fog e velem járni én őrültem mint majom a farkának azóta néha megkérdeztem hogy döntötte de csak annyit mondod hogy:Még nem döntöttem" és most már nem is köszön és úgy érzem magam mintha nem lenne értelme annak hogy élek. Haverok szerint egyre kedvtelenebb vagyok.PEDIG ÉN TŰZBE MENNÉK ÉRTE!
2011. jan. 14. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 13/F
2011. jan. 14. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Talonba tett a csaj, nem akar veled járni, de megtart vész esetére, ha nincs ló, jó a szamár is alapon.
2011. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért keményen megfogalmaztad egy mondatba tele helyesírási hibákkal.
2011. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel szerelmes volt beléd és megtudta hogy most már te is szereted ezek szerint eléggé szerethetett hogy szakitott a barátjával gondolom erre rájöttél lehet miattad.Ami pedig a döntést illeti próbál gondolkozni azon hogy nem-e vered át meg stb.Próbálozz nálla,bókolj segits neki vamiben.Ami pedig a kedvetlenséget illeti biztos naponta többször lejátszod az agyadban hogy mi lessz ha csak játszik veled vagy nemet mond sztem ez van de lehet nem:P

14/L

2011. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát szerintem hagyd azt a csajt mert ha így áll a dolgokhoz akkor már régen elveszett dolog!!!! persze tűzbe mennél érte de ezt szerintem valaki másért is tedd meg akivel majd összejössz idővel és elfelejted ezt a csajt!!!:)18/f
2011. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csajt. A leírtak alapján egy ribanc...
2011. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkié hasznos volt!
2011. jan. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!