Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van így vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így vele, vagy csak én vagyok ez a szerencsétlen típus?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy nekem soha nem lesz senkim, de tudom, hogy fiatal vagyok, de mintha egy ördögi körben lennék.

ha neten olyan fiúkkal ismerkedek akik tetszenek, bunkóan elutasítóan viselkednek velem és ez sokszor megbánt. viszont sok olyan srác észrevesz ( persze neten) meg írják hogy milyen szép vagyok(képek alapján) és ők hívnak talizni. jó velük beszélgetni, de elkell utasítanom őket mivel vonzalmat nem érzek irántuk, és nem szeretném őket becsapni. élőben alig vesznek észre ( volt rá példa de akkor se olyan aki kölcsönösen tetszett volna). aki nekem tetszik az pláne. van egy srác akibe belezúgtam teljesen különlegesnek és másnak érzem mint a többi srácot ( suliban eggyel fölöttem jár, zárkózottnak tűnik nincs sok barátja állt. egyedül van). próbáltam nála ezt azt de mintha a sors közbe lépett volna, és nem tudom őt elfelejteni lassan fél éve tetszik nekem. pedig próbálom de nem megy, más srácokkal próbáltam neten ismerkedne, de mintha földbe csapódnék. miért történik folyton ez velem?

(már elegem van a netes dolgokból azzal a sráccal am még életembe nem beszéltem, nincs közös ismink neten sehol se találom tiszta rejtély).(neten már nincs is kedvem ismerkedni mert mindig rosszul sül el. és nem vagyok az a típus hogy én kezdeményezzek).

15/L


2011. júl. 3. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
és ezért nem volt pasim de lehetett volna
2011. júl. 3. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor mit sírsz ha elutasítasz olyanokat akik a pasijaid lennének?Ne utasítsd el őket ne legyél ilyen válogatós és majd lesz pasid!!
2011. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne bénázz pici lány!

Szünetben menj oda hozzá és adj a kezébe egy levelet!

A levélbe ne az álljon hogy tetszik neked meg ilyesmi,csak írj neki annyit hogy nem akar e levelező partnert pl:Téged :) vagy valami más dumával de ne írd meg hogy tetszik Neked!

Sok sikert!

Üdv!

2011. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem 15 évesen még nyugodtan válogathatsz, csak persze ésszel. Ha érdekel az a fiú, akkor próbálj meg beszélgetni vele, hátha sikerül közelebb kerülni hozzá, vagy esetleg rájössz, hogy mégsem olyan jó arc.

Ha a neten nem megy az ismerkedés, akkor menj el a barátokkal szórakozni, ha emberek közé mész, biztos hamarabb összefutsz olyannal, akivel kölcsönös lesz a vonzalom. De hát 15 évesen még tökre ráérsz, van egy csomó időd!

2011. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megértem ha eleged van a netes ismerkedésből... de akkor ne neten panaszkodj! Csak azt tudom mondani, hogy ha a közelbe laknál akkor én is találkoznék veled, ettől meg nem vagy beljebb, ugye? :D


Amúgy meg mit értesz az alatt h a sors közbelépett?

Hát lépj közbe te a sorsnak! Ki ő, hogy megmondja mit csinálj? Ha tetszik, járj a végére, hogy összeillenétek-e?


17/F

2011. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagy :D, majd lesz :)
2011. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) de nem azon rinyálok hogy nincs pasim, hanem tényleg vágyok olyasvalakire aki szintén szeret és nem olyanra akihez én nem vonzódok, erről pedig nem tehetek, ezért nem járok vkivel hogy legyen egy pasim. hát pl felpróbáltam menni hozzá ép nem volt suliban, és ilyesmik történtek hogy amit mindig elterveztem egyszerűen kudarcba fulladt vmi miatt. köszi a válaszokat!:) majd jövőre próbálkozok vmit
2011. júl. 3. 22:22
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt a trollos izét aki írta biztos nagyon poénos akart lenni de nem nagyon értem h ezzel mit is akart
2011. júl. 3. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!