Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet? 17/f (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? 17/f (kérdésed túl rövid, a magyarázat hosszú! )

Figyelt kérdés
mit jelent az ha a lány azt mondta hogy fontos vagyok, neki és nem akar elveszíteni, de nem tudja akar e bármilyen kapcsolatot, és hogy legalább barátnak mképp akar,vagy többnek, meg imád. most ezt mire véljem?:) 1x találkoztam vele, egy igazán kis városban, séta volt, azóta már eltelt kis idő, jövőhétre tervezzük a következő találkát, de most nem tudom ugy menjek el hogy barát, vagy teperjek mint egy harcos indián:D
2011. jan. 15. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hajt egy másik pasira, ha összejön mehetsz a búsba..ha nem jön össze a másik, akkor a " ha ló nincs a szamár is jó" elven te is jó leszel neki
2011. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj azt mondja hogy nem akar kapcsolatot, de imád meg minden akkor le vagy pattintva, hamarosan lesz pasija úgyis és nem te leszel az...ha neked is megfelel a barátság akkor találkozz vele, ha nem akkor hagyd a p.csába mert a végén neked fog jobban fájni..
2011. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első két hozzászóló minden fontosat leírt. Maximálisan egyetértek velük. Sajnálom, de tényleg. Viszont sztem nem éri meg se barátnak lenni egy ilyen csajnál, se harcos indiánnak. keress inkább mást! (tudom, bunkón hangzik, meg érzéketlenül, meg megvalósítani is nehéz)

Sajnálom. :S De tényleg így van...

2011. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is van ilyen fiú ismerősöm akinek egyértelműen bejövök, én meg nem akarok kapcsolatot, de azért fontos nekem. Én azt tanácsolnám, hogy ha szerinted legalább testileg vonzódik hozzád akkor, azt használd ki ,mint barát:P:P És mint barát mond azt neki hogy van egy csaj akinek bejösz bla bla bla(de ezt a kitalált csajt ne kritizáld..csak közömbösen!)... és akkor valószínű hogy majd csak magának akar és belemegy egy kapcsolatba.
2011. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!