Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történik velem?! (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon tetszik egy lány, osztáytársam, de mégis van olyan időszak amikor "elhidegülök". Pl. pár napja ülünk a buszon ő mellettem tök jól elbeszélgetünk (ez egy pénteken volt), aztán csend, én meg csak nézem a gyönyörű haját, és már azon gondolkozom, hogy el kéne hívni valahova. Izgulús vagyok, meg bátortalan is kicsit, szóval addig gondolkoztam, hogy az adrenalinszintem az egekben lélegzet elakad, stb., de aztán leszállt. Alkalom elhalasztva. Aztán következő hétfőn suliban találkozunk, de az az érzés, amit pénteken éreztem elmúlt, vagy háttérbe szorult, nem tudom. Szépnek találom továbbra is, gyönyörűnek, de semmi abnnormális reakció. Eltelik pár nap, majd "megint" érzem, hogy szeretem. Mi ez, komolytalan lennék? Sokan inkább azt mondják (belsőleg) érettebb vagyok a koromnál. Ugyanakkor volt olyan időszak amikor őt teljesen elfelejtettem, de egyből éreztem más iránt is így (igaz nem ennyire hevesen). Gyerekes lennék? Nem hinném.

15/f


2011. márc. 19. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak azért van mert nincs lelkesedésed, "sikerélményed"... :D talán ha elhívnád valahova és igent mondana akkor be lennél zsongva..:D
2011. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az lehet, mert tényleg nincs, és akkor itt jön a kérdés hogy hogy? és mi van ha ő nem, csak mint barát... >.<
2011. márc. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!