Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen dolgokat mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolgokat mondani a másiknak normális dolog?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a buszon egy sráccal, szimpatikus volt, így találkoztam vele. Én 20 vagyok, ő 26 éves.


Az 1. randinkon azt mondta nekem "azért nem kell egymás agyára menni sem", de azért egy héten egyszer, vagy "jó, kétszer" lehet találkozni. Az egész témát nem én hoztam szóba, magától mondta, azzal kapcsolatban, hogy hogyan is gondolkodik ő a párkapcsolatokról.


Azóta volt még egy randink, és közben beszéltünk msn-en is. Ott azt írta nekem: "Tudd, én nem az a típus vagyok, aki sokszor hív, és sokat beszél veled telefonon." "És később sem leszek az." "Napi egy sms bőven elég."


Mondott egy ilyet is: "Akikkel eddig jártam, azok nem hiányoztak, ha nem voltak velem. Te vagy az első, aki hiányzik."


Azt hiszem, ez abba fog maradni, mert már nem olyan szimpatikus...

De a fentiekről érdekelnének a vélemények.

Nekem nagyon furcsa, hogy még nem is járunk, annyira nem is ismer, de már kijelentéseket tesz arra nézve, hogy a kapcsolatban ő majd hogyan fog viselkedni...


Szerintem az ilyen dolgok menet közben formálódnak, és mindig a két féltől együttesen, és az érzelmek erősségétől is függenek. Én nem szögezném le valakinek, akinek még nem is vagyok a párja, hogy "napi egy sms bőven elég." Ha megszeretném, lehet, hogy jóval többet szeretnék érintkezni vele, mondjuk beszélgetni is, nem csak egy sms-t küldnei, akkor is, ha az előző párommal ez mondjuk másként volt.


Ez is furcsa volt nekem, hogy "az előző barátnői nem is hiányoztak neki"... hogy valakinek 26 évesen eddig ilyen szintű "kapcsolatai" voltak, ahol nem is hiányzott a másik... persze lehet, hogy félre értem, de nekem furcsa, hogy szinte ismeretlenül ilyesmiket mondogat nekem...


Több randink szerintem nem lesz, mert engem már inkább taszít, de a vélemyének jól jönnének a fentiekről.


2011. jan. 15. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem volt még komoly kapcsolata, kb ennyi.
2011. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. És akinek nem tetszik, az ne álljon szóba velem, ennyire egyszerű.
2011. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az lehet... De azért nem kellene szerintem egy lánynak, akit újonnan ismer meg, ezt messziről hirdetni, hogy "nem kell egymás agyára menni sem", meg "napi egy sms nem bőven elég?" ... ráadásul ezeket a témákat nem is én dobtam fel, amgától jött velük.
2011. jan. 15. 12:27
 4/15 anonim ***** válasza:

A katonaság jobban megfelelne neki, mint egy párkapcsolat.

Az is tud hiányozni, biztos:P

2011. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amúgy 2., honnan tudod, hogy "ilyen vagy"? :)

Az, hogy az eddigi barátnőiddel, vagy barátnőddel ilyen voltál, nem biztos, hogy a következővel is ilyen leszel.


Szerintem kicsit minden párkapcsolat más, és mi is kicsit másként működünk minden kapcsolatban. Mert a két fél együttesen formálja a dolgokat...

2011. jan. 15. 12:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, eddig nem volt komoly kapcsolata. Én nem feltétlen tekinteném problémának a kijelentéseit, lehet, azért mondta, hogy a későbbiekben ebből ne adódjon gond, elvégre ő így ismeri magát kapcsolatban.
2011. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi 4. Az lehet, tényleg, hogy az eddigiek alapján ő így ismeri magát.
2011. jan. 15. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy sokkal mélyebb érzésű ember vagy, mint ő, éppen ezért nem is illenétek össze, nem tudná neked azt nyújtani, amire szükséged van. Jól teszed, ha nem találkozol vele többet!
2011. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ami tegyük hozzá nem jó reklám magára nézve...

Majd ezt is megúgják egyszer neki a tapasztalatai.

Amúgy amelyik kutya ugat, az nem harap! (vagy hülye)

2011. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ami nekem még riasztó volt ebben "az előzőek nem is hiányoztak" dologban az, hogy egy olyan kapcsolat, számomra, amiben a másik fél nem is hiányzik soha, ha nincsen velünk, az nem is párkapcsolat, hanem amolyan "összejárós szexkapcsolat" féleség, vagy laza kellemes időtöltés, semmi több. És azért az, hogy valakinek 26 évesen csak ilyen dolgai voltak...


Persze az egy más kérdés, hogy csak ilyesmire volt eddig igénye, vagy pedig csak ilyesmi sikerült. (nem tudom, melyik a kettőből)

2011. jan. 15. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!