Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy fiúnak 18évesen babaarca van és csak 170 magas?

Figyelt kérdés
hangom nem cérna vékony,minden ok csak a "babaarc",sokak szerint a 170 az elfogadott...
2011. jan. 16. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos majdnem minden lánynak magas pasi kell. Tom, mert én is 170 cm vok, csak idősebb :(
2011. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

A magasság nem érdekel (nálam kisebb ne legyen, de én is ennyi vagyok, úgyhogy pont jó), a babaarc, hát igen. DE ne csüggedj, mert ez az én véleményem, volt egy kérdés, ahol sokan rajongtak a babaarcért.

21/L

2011. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
171 cm vagyok, és (szerintem) babaarcom van. Sok éves tapasztalat alapján írom, hogy sokszor gáz. A lányok többsége szerintem igazából nem is van tudatában, hogy mennyire IGENIS csak a külső érdekli. Legyen kedves, megértő, hűséges, stb.. ? KAMU !!! Miközben ezekről beszélnek, meg hogy nem a külső a fontos, közben minimum egy filmsztár arcvonásait és testalkatát képzelik maguk elé. Mondom, sokan nem is tudnak róla. Nézd csak meg, kikre buknak !!! Rosszarcú/jóképű bunkó, önző, hazudozó alakokra, aztán lesnek, amikor meg vannak szivatva a végén ! A következő körben lehet, hogy te nyersz (egyszer, és csak rövid ideig), amikoris visszaadják neked mindazt a bosszút és fájdalmat, amit valaki mástól elszenvedtek. Két fajta pasit ismernek igazából: a jó génállományú, jóképű tenyészcsődört, akitől szívesen teherbe is esnek, és a babaarcú, kedves, megértő és hűséges igavonó barmot, akivel majd felnevelik ! Ne várj sokat, és legyél elkészülve mindenre !!
2011. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nagyon hülye vagy...

24/F

2011. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Általánositani nem érdemes. Ha megnyerő személyiséged van, akkor sikered lehet a lányoknál, és nem fog senkit érdekelni, hogy babaarcod van-e. Egyébként, van akinek pont az jön be, de végső soron úgyis a személyiséged fog dönteni.
2011. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki... Én kifejezetten a babaarcú fiúkat szeretem, és mivel elég alacsony vagyok, soha nem volt olyan problémám, hogy a fiú alacsonyabb lett volna nálam. Őszintén eléggé meglepődtem a válaszokon, mert az én környezetemben elég sok olyan lány van, aki szintén a babaarcú pasikat preferálja... De hát ízlések és pofonok =)

Igazából csak olyan lányokat kell találnod, akiknek ez bejön, és vannak ilyenek szép számmal. Akkor nem hogy hátrány, de még előny is lesz a külsőd =)

2011. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az tény hogy vannak olyan lányok kinek a rosszfiúk jönnek be! De mivel én sem vagyok magas itt Európában... 171cm-vel és már nem hinném hogy növök hisz a faterom is kb. ennyi volt. Nem feltétlen a rosszfiú a nyerő egy lánynál! Nekem olyan szép barátnőim voltak legtöbbször hogy az "o.társaim" is megnézték, pedig nekik is elég szépek vannak/voltak! Szóval ezzel azt akarom mondani, ne csüggedj! Találni fogsz szép lányokat! Külső és belső tulajdonságokkal együtt szép! És ne feledd, ne légy akkora barom hogy hagyd elmenni, azt, kit nagyon az igazinak és tökéletesnek tartasz!!! Én már 2 hónapja ettől szenvedek. :/ Pedig a kapcsolat csak 1,5hónapos volt. :S

Üdv: Majdnem 17 fiú...

2011. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is 18 vagyok, 175 magas és "babaarcú". Utóbbit kéthavonta egyesek megerősítik bennem, de én csak örülök neki, hogy örökfiatal vagyok. :D Sokkal megnyerőbb első benyomásként olyan lányoknál, akik nem a szexre hajtanak. Ráadásul, ha eszes vagy, és nem utolsó sorban még sportolsz is, akkor nyert ügyed van egy komoly, hűséges kapcsolatra.
2011. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki :) De ha küldessz képet megmondom ;)
2011. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, nekem kifejezetten tetszik :) Amúgy meg a személyiséged legyen megnyerő :)
2011. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!