Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van abból, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van abból, hogy nincs senkim, mert senki nem mer kezdeményezni. Kérlek adjatok tanácsot, hogy hogyan tudnék én kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Szép álom az, mikor a lány várja, hogy majd jön a herceg fehér lovon. De úgy látszik, ez tényleg csak mese, ugyanis nézhetek ki jól, lehetek kedves stb. nem jön el az a herceg. és már nagyon akarok így 18 éves koromra egy komoly kapcsolatot.

pl. jövő hónapban megyek egy bálba, ott hogy tudnék kezdeményezni? áhh, még leírva is gáz, h én kezdeményezzek, de ha várom, h a sült galamb a számba repüljön, soha nem pasim....


2011. jan. 18. 16:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
- "lesz" kihagytam
2011. jan. 18. 16:18
 2/18 anonim ***** válasza:

elég tutyimutyi alakokkal vagy körülbébe. nekem a legtöbb ismerősömnek a sulin/osztályon belül van kapcsolata, ami hát...:S (de lehet csak én nem vagyok hozzászokva)

járj el pizzériába, plázába stb bnőiddel

ilyen helyeken mindig akad 1-2 helyessrác

2011. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz.A fiam is 18 éves.Én ugyan elfogult vagyok vele szemben(de nem vagyok vaksi) így nem csak én mondom,hogy kimondottan helyes srác,és sportos alkatú..

Mégis amikor kérdezem a lányokról ő is hasonló válaszokat ad mint te.Azt mondja,hogy a normális lányokat nem tudja megkapni,mert ők valamiért nem a rendes srácokra várnak.Őket nem az értelmes fiúk érdeklik aki ráadásul normálisan néz ki.Szerinte a legtöbb lány egy hígagyú nőies típusú fiúkért(azokkal az idétlen hajjakkal) vagy az igazi "naaaa ki a király" típusú fiúkért van oda.

38 éves nőként miért érzem úgy,hogy a mai fiatalság túl bonyolítja ezt a dolgot is? Bár nem csodálkozom,hogy túl sok fiatal képtelen kapcsolatot kialakítani,és magányosak,mert túl sok tényező fontosabb a belső tulajdonságoknál..

A legtöbb fiatalnak fontosabb a vagyon,a pénz,a külső,de nem veszik észre az igazi barátságot,szerelmet..

2011. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves Anyuka!

Nekem pedig pont az ilyen fiúk kellenek! Ki nem állhatom a mostani lányos fiúkat, sőt, kifejezetten taszítanak az ilyenek. Persze ezenkívül lehetnek kedvesek, barátságosak, nekem is van a haveri körömben ilyen, de mint férfi, nem kell.

Belső értékek: nekem az alapvető tudás követelmény. Én fel szeretnék nézni a pasimra, tanulni akarok tőle (ez most egy elég banális példa, de nagyon szeretném az angolt jobban elsajátítani, és sosincs kivel gyakorolnom, mivel a szüleim nem tudnak még, a húgom meg még nincs olyan szinten), de nemcsak ilyen dolgokat, hanem el szeretnék bizonyos mélyebb témákon vitatkozni stb. szóval nekem ennyi követelményem van, mégsem találok senkit.

2011. jan. 18. 16:39
 5/18 anonim válasza:
Szia! És az ilyen lányok hol rejtőznek? Én mindig plázacicákkal meg nyávogós kiscsajokkal futok össze akiknek a pia, a disco meg a nagyarcú csávók jelentik a világot... Mindjárt 20 leszek de még csak 2 értelmesebb barátnőm volt pedig én nem egy gizda, rózsaszinben járó degenerált divatmajom vagyok. Már elnézést a részletezésért de kicsit fusztrálnak az ilyenek :D
2011. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy hiába vannak rendes fiúk, nem találják meg a rendes lányokat... persze egypár barom nálam is bepróbálkozott, de valahogy a normális fiúkat valahogy nem vonzom :(
2011. jan. 18. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz, én meg pont egy rendes lányt keresnék, akinek nem a bunkó kiajani típusokra bukik, hanem télleg egy normális kapcsalatot akar, és érdeklik a belső értékek is. Szívesen megismernélek, ha megadsz egy email vagy msn-címet, levlelezhetnénk is:)

22/f

2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az a baj tényleg, hogy teljesen rossz az értékrendjük a csajoknak:S Én is egy tök normális srác vagyok azthiszem:) talán még humorom is van. Beszélgetni is merek a csajokkal, de ha kezdeményezni kéne... mármint ha úgy akarnék odamenni egy csajszihoz, hogy jó lenne randira hívni összeomlok, 0 önbizalmam lesz hirtelen. Nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is tetszenék.

Azért írtam ezt le, mert szerintem rengeteg srác van hasonló helyzetben, mert a lányok ragaszkodnak a "kezdeményezzen a fiú" elvhez. Szerintem ha egy rendes! (nem az a kikent, agyonszolizott, tükör előtt pózolós) lány egy rendes srácnál akarna kezdeményezni, szinte kizárt, hogy nemet mondjon egy srác:)

2011. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azon férfiakkal akik a való világban nem képesek kapcsolatot kialakítani szerintem valami nagyon nincs rendjén..... Nem neten kell ismerkedni élőben! Csak tudjátok amíg lusták vagytok ehhez addig valóban nem lesz nőtök. Egy lány meghódításához kitartás és türelem kell....Ahhoz pedig a mai fiúknak nagyon nincs türelmük... udvarolni sem tudnak rendesen.... Aki meg tud annak van nője;)
2011. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom hogy valami sántít vagy veled, vagy nagyok az elvárásaid. :$ Irj privit és szívesen segítek találni ilyen embert akit keresel :O sokat ismerek^^
2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!