Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek idegen lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek idegen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jövök rá miért van ez, nekik is piros a vérük ugyan olyan emberek, de valamiért még sem merek oda menni és elkezdeni egy spontán beszélgetést. Mitől félhetek ?

19f


2011. jan. 19. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól. De ha erre te nem jöttél rá magadtól, akkor inkább ne is csajozz.
2011. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is a visszautasítástól félek... Bár én lány vagyok, úgyhogy nem is fogok egy fiú után futni.

16/L

2011. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nosza, ismerkedjetek.
2011. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De erre gondoltam, hogy a visszautasítás fájdalommal jár, benne van.
2011. jan. 19. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:

önbizalomhiány

17:41-es merre laksz?

2011. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

17:41 vagyok, s kérdésre válaszolva: Bp-től nem túl messze lakom... És igen, ezt nevezik önbizalomhiánynak. Bár én spec. rajta vagyok az ügyön, hogy kicsit feltornázzam a szintemet. Kérdés, hogy sikerül-e? :D

Kedves kérdező, szerintem próbálj meg kockázatot bevállalni, én is próbálok most már. Azt hiszem, hogy kezdek fejlődni. Amúgy meg igen, tudom, hogy egy rossz szó lelombozza az ember kedvét nem is kicsit...Utána nehéz újra ép ésszel gondolkodni, csak arra gondolok olyankor, hogy mi bennem a hiba.

2011. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"önbizalomhiány"


Igen ezt tudom jól én is. Csak számomra rendkívül groteszk hogy ettől a szituációtól félek. Mikor ő is ugyan olyan ember mint én. A legelső pillanattól. De ha valakit minimális szinten ismerek akkor onnéttől semmi gond nincs.

2011. jan. 19. 18:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor mi a probléma? Csak az ismerkedést kell megoldani. :D

Szia! Mi a neved? Hova jársz suliba? Mi a hobbit? - ehhez hasonló sablonszövegek...

2011. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem mersz mert túl sokra értékeled őket,mint ahogy leírták előttem félsz a visszautasítástól,pedig csak elkéne gondolkozni hogy mit számít egy vadidegen csaj véleménye?Nagy dolog ha visszautasít?Kurv@ra nem!A másik ami nagyban megnehezíti a dolgod,mit mondj hogyha odamész?Sokaknak lenne bátorságuk leszólítani a nőket,de fogalmuk sincs mit mondjanak.Na majd mindjárt küldök a címedre 1-2 anyagot amiből tanulhatsz,megtanulhatod hogy küzd le a félelmed,mivel nyiss a csajok fele,stb.Mert mindenki csak azt mondja legyél laza,add önmagad,legyél magabiztos,stb.De ezzel sz@rt sem érsz ha nem tudod hogyan érd el mind ezt.

22F

2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem mersz idegenekkel ismerkedni?

Hát mert félsz hogy összecsomagolnak és magukkal visznek az űrhajójukkal!

Nem? De!

:D

2011. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!