Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekelne a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek az alábbi Facebook-os kapcsolatfelvételt illetően, szerintetek sikeres lehet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit véletlenül találtam meg Facebook-on (Kit ismerhetek rész ajánlotta). Én mindössze egyszer találkoztam csak vele kb. 15 perc erejéig, ez is már volt pár éve, szerintem meg sem ismerne. Van egy közös ismerősünk, de nem igazán hiszem, hogy segíthetne (nem szívesen kérnék tőle ilyesmit, mert nem vagyok olyan közeli viszonyban vele).


Amivel kapcsolatban a véleményeteket szeretném kérni:


Valószínűnek tartom, hogy a lányok többsége nem tartja túl szerencsésnek, ha egy fiú ily módon próbál kapcsolatba lépni vele, szerintem sem ez a legjobb módszer, de most mégis azon gondolkodom, hogy teszek egy próbát, és szépen megfogalmazva leírom neki, hogy bár nem ez a legjobb módszer, viszont az egyetlen lehetséges, ami szóba jöhet, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, mert hát ugye nem sok esély van rá, hogy csak úgy véletlenül szembe jön velem az utcán.


Valószínűleg meg fogom próbálni ezt, mert nincs nagyon más lehetőség, de szerintetek ez egy sikerre vezető ötlet lehet? Esetleg van valakinek valami jobb ötlete ami nem jutott eszembe? :)


Előre is köszi, 22/F


2011. jan. 19. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó ötlet.Ha mindezt leírod,hogy már találkoztatok,véletlenül találtad meg,és örülsz neki.

Mért ne válaszolna??

2011. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden lánynak tetszik, ha valaki megkeresi őket, úgyhogy ne aggódj, vágj bele! Ha meg nem jössz be neki úgyis lepattint! Ez is benne van a pakliban.
2011. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írd meg neki ezt. Valószínűleg örülni fog neked.

Sok szerencsét!


:)

2011. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet. Ha normálisan közeledik valaki levélben, akkor nekem személy szerint nincs vele bajom. Szorítok! :-)
2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)


Ennek örülök, hogy sokan jó ötletnek tartják, így még valószínűbb, hogy belevágok :)


Ha pedig eleve én nem tetszem neki, akkor meg teljesen mindegy, hogyan közeledek, nem azon fog múlni.

2011. jan. 19. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.Én is voltam hasonló helyzetben (nekem írtak) ,én nem találok ebben kivetnivalót amig kúlturált hangvitelű levelet kapok! Ez viszont élőben is alapkövetelmény a nőknél szerintem.Ha tetszel neki örülni fog,ha nem akkor majd a következő buszra szállsz fel;) :D

Sok sikert:)

2011. jan. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy senki szerint nem rossz ötlet, már csak a kiszemeltnek kellene hasonlóképpen gondolkodnia :P


Aztán ha meg nem sikerül akkor persze "másik buszra kell szállni" :) De ezzel a lehetőséggel mindenképp megpróbálok élni! :)

2011. jan. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!