Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Jó külsővel elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jó külsővel elsőre sikeres lehetek egy fiúnál? Tovább.

Figyelt kérdés
Mert egyépként könnyen zavarba jövök és zárkózott típus vagyok, de külsőre egy vadócabb csajnak gondolna mindenki. Szeretek divatosan öltözködni (nem plázap*csásan, ne arra gondoljatok), hosszú hajam van, adok magamra, de annyira félénk és szorongó vagyok fiúk társaságában, hogy nekem ezt kéne legyőznöm, míg sokaknak inkább a külsejükkel, alakjukkal van problémájuk de sokkal bátrabbak. Melyik verzió rosszabb szerintetek?
2011. máj. 1. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Velem ugyan ez a helyzet, annyi a különbség közöttünk, hogy én fiú vagyok. Amúgy engem a visszahúzódó lányok sokkal inkább megfognak.

2011. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem egyik se számít annyira sokat. Legyél kedves, aranyos, éreztesd a fiúval h kell neked, és nem utolsó sorban ne írj olyat, h egyéPként!
2011. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiúk általában jobban szeretik a visszahúzódó csajokat. A harsány, hivalkodók legfeljebb havernak jók. Persze ők is találhatnak társat.
2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ,szerintem előbb csak próbálj meg a fiú "ismerőseiddel" hülyülni, barátkozni, és akkor máris kevésbé leszel gátlásosabb, és nyiltabb leszel a fiúk iránt.Aztán ha mégse megy ,és valakivel összejössz ,akkor se lesz olyan nagy gond szerintem ,mert ha már megvan a külső ,ami azért sokat számít, és nem vagy egy nyavajgós ,hiszit pics* akkor tuti ,hogy megpróbálnak a kedvedbe járni, feloldani.

15/F

2011. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőre jó külsővel mindenképp sikeres lehetsz! és ezt senki ne tagadja, hiszen ha meglátsz egy ismeretlent akk a külsejét nézed nem a belsejét (amit nem is látsz). én jobban kedvelem a visszahúzódó csajokat. normálisabbak vagy hogy is mondjam. nekem jobban bejönnek. :)

17/F

2011. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vadabb külsejű csajokat, akik nem ülnek bele egy házibuliban minden csávó ölébe. Tehát mindenképp előnnyel indulnál bárkinél. Am hány éves vagy? 19/F
2011. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 23 vagyok :)
2011. máj. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!