Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyiségzavarral ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségzavarral ugye sosem leszek sikeres a lányoknál?!

Figyelt kérdés
22éves vagyok.Nárcisztikus személyiségzavart diagnosztizáltak nálam, meg ráépülő depressziós epizódokat. A felirt gyógyszert nem szedem be, rettegek a mellékhatásoktól. Sosem voltam sikeres társasági kapcsolataimban, a lányoknál meg egyáltalán, bár ezzel a személyiségzavarral együtt járó felnagyitott önbizalom néha lenyűgözi a lányokat, szóval voltak barátnöim, de ezek a kapcsolatok nem nagyon müködtek. Valaki meggyógyult már ebböl az alattomos betegségböl?
2011. okt. 4. 11:06
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:

ha nem kezelik, akkor biztos, hogy nem fogsz meggyógyulni. legalább az esélyt add meg magadnak.


29/N

2011. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

felirt egy gyógyszert. Ha elkezdem szedni, és jönnek a durva mellékhatások, akkor más gyogyszert fog felirni. Ez a folyamat ismétlödik addig, mig a gyógyszer nem lesz károsabb, mint amennyire hatásos.


mellékhatások elég durvák:


alvászavar, hiperaktivitás, potenciazavarok, libidócsökkenés, koncentráciozavar, emésztési zavarok, magas vérnyomás, fejfájás, látászavar, öngyilkossági gondolatok, szorongás felerösödése. Szóval BEÜT! Szakdolgozatfélévben csak erre van szükségem, föleg hogy 4 hetes csuszásban vagyok már igy is.

2011. okt. 4. 11:14
 3/15 anonim ***** válasza:

hát én se venném be, az biztos :O

nem tudom, mi ez a betegség, majd utána nézek :P

2011. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

"Valaki meggyógyult már ebböl az alattomos betegségböl?"


Gyógyszerek nélkül nem igazán. Szedd be!

2011. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem is gyógyszerek kellenek erre, hanem értelmes terápia, pl. hipno-, NLP- vagy más hasonló.


De már azzal is sokat javíthatsz az állapotodon, ha egyszerűen tudasoítod magadban a dolgaidat és tudatosan változtatsz, elkezdesz másként gondolkodni, vélekedni. Eleinte persze nehéz lehet, meg furcsa, de aztán belejössz, és már menni fog.

2011. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez pedig tényleg az úgynevezett modern pszichoterápia csődje, hogy mindenre csak gyógyszer gyógyszer hátán, holott az ilyen úgynevezett "betegségek" elsöprő többsége simán kezelhető és gyógyítható gyógyszer nélkül is, megfelelő terápiákkal. Csak hát ugye ezekből egy fillér haszna sem lesz a gyógyszergyáraknak... :P
2011. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2éve járok pszichologushoz...
2011. okt. 4. 11:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Pontosan miért nem működtek a kapcsolatok?
2011. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyógyszerek 99%-a nem más, mint drog. Amúgy meg a lányokat nem érdekli a személyiség, se annak a zavarai, csak a külső. Amikor szted a túlzott önbizalmad nyűgözte le a lányokat, akkor valójában külsőre jöttél be nekik.
2011. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

aha...miközben nem is vagyok jóképü.

sokszor szemtöl szembe rondáztak le mások elött is akár.

ilyen véleményen vagy, hogy csak a külsö számit, akkor te még tölem is éretlenebb vagy, már megbocs.

2011. okt. 4. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!