Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is ki lehet hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is ki lehet hívni a lányt randizni, ha nem vagyok benne biztos, hogy ő is szerelmes?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány aki 16 éves.

Nagyon beleszerettem és nem bírom ki,hogy ne mondjam el neki :) De nagyon félek. Mi van ha nem ? =/

Ha megfogom a kezét és a szemébe mondom,hogy mit érzek akkor az változtat a döntésén legalább minimálisan ?


2011. jan. 19. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

NE!

ne rohand le a szerelmeddel, ez a legszarabb, de ha akarsz tőle valamit akkor nem szabad hogy azt lássa hogy belé vagy esve. szimplán hivd EL randira, ha nemet mond akkor meg igy jártál.

kihívni párbajra szokás :)

2011. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kihívni? nem elhívni? nah mindegy. Ha nem közlöd vele akkor sose fogja meg tudni, de lerohanni se kell, mint egy mániákus. Legyél romantikus, hívd el és ha nemet mond akkor is nemet fog, ha másképp oldod meg. Esetleg akkor, ha jobban megismer akkor van több esélyed, de persze mint jutalom pontként. Ha elakarod hívni akkor el kell hívnod.
2011. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De úgy terveztem,hogy kihívom és akkor sétálunk,meg nem tudom még mi,és akkor mikor indulok haza előtte egy 10-15 perccel elmondanám,húgy hogy a szemébe nézek és megfogom a kezét.
2011. jan. 19. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Tiszta hülye vagy, hát hol élsz te?
2011. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12-14 éves :p és szerintem tök cuki, h ilyen idősen akar így randizni, majd ha 17 lesz ő is csak a szexre gondol...


ne ki hívd, hanem előre szólj neki, h ha ráérsz érted megyek, és elmehetünk sétálni ;)


ha csak úgy kihívod, lehet épp az anyukájának segít, vagy házit kell írnia... stb. Ha amúgy mondja, h bocs, nem, akkor biztosabb, h nem akar Veled sétálni, de azért még kérdezz vissza, h máskor sem ;)

2011. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mi az h hol élek ?

mi eben a rossz ? :O

2011. jan. 19. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos összefuttok az utcán vagy bárhol és akkor mond neki hogy beszélni szeretnél vele, mikor van ideje kijönni pl. sétálni?! Ha belemegy, beszélgess vele előbb és ha úgy érzed, hogy elmondod neki, csak akkor mond el hogy mit érzel:)
2011. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Randizni akkor hívok egy lány, ha tetszik és bízom benne, hogy egy kicsi én is szimpatikus vagyok neki. Ráér 2-3 randi után szerelembe esni.

De tényleg ne ajtóstól ronts a házba. Elég annyit mondani, hogy szeretnéd megismeri. A randi után meg annyit, hogy jól érezted vele magad és szeretnéd még látni.

2011. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!