Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Milyen benyomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen benyomást keltene bennetek ha így jönne hozzátok 1 pasi?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, nem ismerjük egymást, ő nem is tudja, hogy tetszik nekem. Na a lényeg az hogy úgy mennék oda hozzá hogy: Szia! Ne haragudj zavarhatlak egy kicsit? Hát az az igazság hogy szép lány vagy, és tetszel nekem! Kb eddig terveztem, innentől már csak a lányon múlik hogy hogy reagál.. xD na szóval csak úgy értem a kérdésemet, hogy ti hogy reagálnátok erre, mit gondolnátok a srácról és hasonlók.. :D kösz!
2011. jan. 19. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz. Látom sok munka van benne, álmatlan éjszakák és intenzív gondolkozással töltött napok. Biztos a karjaidba fog omlani.
2011. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Első X'DDD


Amúgy ha többet tervezel mondani, elfelejted a felét, mire odaérsz a lányhoz.

Amúgy nekem tetszene, legalább megmondod a szándékaidat, és nincs az, hogy majd a csaj teszi fel a kérdéseket: "Vajon tetszem neki?" :D

Tuti megcsinálnám, én csináltam már fordított esetben. :) Édes volt, mert mosolygott, de nem lett semmi.

2011. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én tuti nagyon orulnék neki, mert oszinte, és mert a hiuság minden lányban megvan, orulunk, ha a kulsonket dicsérik. Ha nekem is tetszik a pasi, nyitott lennék.
2011. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló miatt, most jelentősen megnőtt az önbizalomszintem !
2011. jan. 19. 20:28
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg elég gáz szöveg, ne haragudj. Mi lenne, ha semleges témákról beszélgetve próbálnál meg közelebb kerülni hozzá? Nem ismer téged -> a szép lány szövegtől megijedhet, és reflexből elutasíthat. De ha előtte összebarátkoztok kicsit, több eséllyel indulsz, szerintem.
2011. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
HM köszönöm kedves utolsó! Megfogadom bölcs tanácsod, amúgy én se gondoltam 100% komolysággal hogy így fogok elé állni.. xD csak mivel az ember kíváncsi, mért ne kérdezné meg?
2011. jan. 19. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

aranyos, de én valami kis ürüggyel mennék oda ha oda mennék " óó bocsi ez meg ez merre van? :D vagy megmondanád menni az idő? etcetc... és utána majd elválik hogy mi lesz belőle :P

lányka voltam :D

2011. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez jó, de előtte egy kicsit fölvezethetnéd, vmi töltelék beszéddel, h kicsit úgy tűnjön, mintha zavarban lennél, h ő kevésbé legyen zavarban.
2011. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Őszinte leszek, én msn-en beszéltem először leendő bnőmmel komolyabban (előtte 1-1 szó volt csak a társalgás vele), és 1 alkalommal közöltem vele h készüljön rá h ha találkozik velem részegen, akkor vaszeg rá fogok mozdulni, mert az utóbbi időben ő az 1etlen csaj akivel el tudnék bármit is képzelni. Ha gondolja kerüljön el, én szóltam előre, mert tudom h részegen mindig úgy ébredtem fel h volt mellettem 1 csaj. Hát, sikerült találkoznunk részegen, és az elmondása szerint csak ennyit kérdeztem tőle: hagyjalak, vagy esetleg kellenék? Hát ő nem zavart el, és elmondások szerint rövid időn belül smároltunk, majd eltűntünk. Bnőmtől máig nem tudtam eg mivel vettem le a lábáról pontosan (ahogy a többi csaj esetében sem tudtam meg mit mondhattam/tehettem részegen), de tény, nem kell hozzá vmi nagy tervezgetés h mit mondj. Annyit tudnék még mondani ha már szövegen gondolkozol, legyél laza, spontán, poénos és feltétlenül bőbeszédű h lássa, veled el lehet beszélgetni, és érdemes is. Ha jó társaság benyomását kelted benne, akkor félig nyert ügyed van.
2011. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
ez elég gáz... a csaj egyből levágja, hogy ezt mondod mindenkinek... valami hülyeség miatt szólítsd meg, ha már beszéltél vele pár percet akkor mondhatod, hogy szép a szeme, meg a sablon dumákat... Ha nem vagy neki szimpatikus ekkor már tuti el leszel küldve :DD
2011. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!