Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan lehet ÍGY szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet ÍGY szakítani?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve együtt vagyunk/voltunk. Ugyan nem lakunk együtt, de sok időt tölt nálam, akkor jön-megy, amikor kedve van. Van nálam pár cucca, de nem sok.

Tegnap előtt reggel én már elmentem otthonról, ő még aludt. Mire hazaértem egy cetlit találtam az asztalon és egy CD-t. A cetlin az a felirat volt, hogy hallgassam meg az 3. számot... Ez az EDDA-tól az Érzés volt. Azóta ki van kapcsolva a telefonja, nem hívott, nem küldött SMS-t és nem jött át.

Egész eddig minden rendeben volt köztünk. Akkor ez most mit jelent?


2011. jan. 20. 06:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi baja, és nem beteg. (Egy barátom látta a munkahelyén tegnap.) A dolgait nem vitte el tőlem. (Bár nem is túl fontosak, csak néhány tiszta ruha, tisztálkodó szerek ilyesmi.
2011. jan. 20. 06:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Lehet.
2011. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te ismered, ha ilyen gyenge jellem, akkor igen, lehet így szakítani. Láttam már olyat, hogy valaki küldött egy sms-t, aztán kikapcsolta a telefonját. Borzasztó milyen emberek vannak.
2011. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Eddig annyira nem ilyen embernek ismertem:( Összesen talán kétszer veszekedtünk az egy év alatt. Mindig mindent megtudtunk beszélni, akkor ezt most miért nem?! Nem vagyok az a hisztis típus, most sem fogom keresni, csak nem értem miért. El sem bírom hinni, hogy ez egy szakítás volt...

Már teljesen összezavarodtam:(((

2011. jan. 20. 07:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és én 24/l ő 26/f.
2011. jan. 20. 07:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

undoritó mik vannak

bunkó paraszt az expasid az tuti

nem is értem hogy lehet valaki akkora tahó, így lezárni egy évet... sajnálom kérdező, de ettől jobban érdemelsz az biztos

20l

2011. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Így szakítani bunkóság.

De: nekem rosszabb dolog is átfutna a fejemen...

2011. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy tegnap látták. Akkor meg egy jellemtelen gyáva k.csög.
2011. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.

Arra gondoltam, hogyha hétvégéig nem tisztázza a dolgot, akkor én is küldök neki egy dalt... Beatrice: Boldog szép napok, vagy van valakinek jobb ötlete zenei téren?

És azt hiszem, a szombati vizsgaidőszak záró buliba, akkor is elmegyek, ha előtte egy óráig kell, sminkelnem:)

2011. jan. 20. 08:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem keres,hagyd a fenébe....:S persze ha te nem fogsz szenvedni utána, akkor küldözgethetsz neki akármit.De szerintem fölösleges.Gyáva,és a legrosszabbat érdemli ezek után.Főleg ha előtte nem volt semmi jele..
2011. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!