Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan lehet ÍGY szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet ÍGY szakítani?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve együtt vagyunk/voltunk. Ugyan nem lakunk együtt, de sok időt tölt nálam, akkor jön-megy, amikor kedve van. Van nálam pár cucca, de nem sok.

Tegnap előtt reggel én már elmentem otthonról, ő még aludt. Mire hazaértem egy cetlit találtam az asztalon és egy CD-t. A cetlin az a felirat volt, hogy hallgassam meg az 3. számot... Ez az EDDA-tól az Érzés volt. Azóta ki van kapcsolva a telefonja, nem hívott, nem küldött SMS-t és nem jött át.

Egész eddig minden rendeben volt köztünk. Akkor ez most mit jelent?


2011. jan. 20. 06:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

beatrice tökéletes :D szerintem nagyon ütne

amugy tökjó hogy így fogod fel, fel a fejjel nála biztos találsz jobbat :):)

2011. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele, ne küldj zenét, mert abból érzi, hogy még agyalsz rajta! Csinálj úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy most ez történt. Mintha számítottál volna rá. Én inkább egy sms-t küldenék neki, hogy : a ruháidat elvinnéd végre?
2011. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az kemény.. Egyébként nem utaltak rá jelek? Tegnap este boldogan feküdtetek le? Nem tervezgetetek valamit az utóbbi napokban/hetekben? Lehet, hogy, csak be akar ijeszteni, nem tetszik neki valami, így akarja, hogy változtass, aztán hétvégén majd becsöngtet egy nagy csokor rózsával.
2011. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, aki 26 évesen ezt megteszi. Ne haragudj, biztos szeretted, és biztos voltak jó tulajdonságai, de ennél te jobbat érdemelsz. Ő meg nem érdemel meg senkit. Még nem vagy idős, hogy egy normális kapcsolatot kezdj, minél hamarabb lépj túl rajta.

A ruháit meg dobd a tűzre, vagy vidd el a Máltai szeretetszolgálatnak, azzal még jót is teszel. Ha erre nem volt képes, hogy beszéljen veled, akkor ezt érdemli.

2011. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezzel a videóval kívánj neki valami szépet: [link]


:-))

2011. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy köcsög volt.
2019. dec. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!