Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a fogszabályozós csajok?

Figyelt kérdés
14/L vagyok és fogszabályozós!! Tudni szeretném, hogy bírjátok-e, ha egy lánynak van fogszab.-ja, mielőtt még tovább rombolnám az önbizalmam! :(((
2011. jan. 20. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
egyszó: kereső! ugyancsak 14 éves leányzó, ugyancsak fogszabályzós aggályakkal http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. jó olvasgatást!
2011. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kimus válasza:
73%
Sose zavarjon, nekemis van, sőt barátom szereti,mondja h fura lesz ha leszedik mert így cuki vagyok :3 csak figyelj az ételmaradékokra :D
2011. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem számít semmit sem. Negatív biztos nincs benne.

De ha lenne se érdekljen, mert utána nagyon szar lesz...:SS

Mindegy, nincs benne negatív. Ha szép vagy, szép vagy.

2011. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem tetszik egy lány aki 14 éves és fogszabályzós (pedig csak képen láttam). Az egyik képen egy kicsit látszik a fogszabályzója de olyan cukii :))

Ugye nem te vagy az? :D

2011. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nemhiszem! Habár...de nem! Hova valósi vagy?
2011. jan. 21. 08:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Pomáz :D

Te? Budapest? :D Hogy hívnak?

2011. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be
2011. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ha csak mosolyog egy lány akkor nem is látszik a fogszabájzója és simán tetszhet.. Nem azon múlik akkor se :)
2011. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ly*
2011. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

az enyémet már levették augusztusban. énis mindig paráztam, hogy így nem tetszik a fiúknak meg úgy, ennek ellenére volt barátom, akit abszolút nem zavart (és emellett még 3an udvaroltak nekem, akiket feltételezem szintén nem...).

nem hiszem hogy plusz pont lenne, de negatívba se visz, szóval nyugi :)

2011. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!