Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17éves fiu vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves fiu vagyok nincs barátnőm, sokszor hiányzik, máskor meg tehernek érezném, hogy ott van velem. Mit tegyek, önző vagyok?

Figyelt kérdés
Nincsen barátnőm , de sokszor hiányzik, hogy meg szeretgessek megöleljek megcsókoljak egy lányt ,de máskor meg tehernek érezném, hogy ott van velem valaki , és ezért nem is ismerkedek lányokkal mert aztán ha már járnánk akkor mindíg ott lenne , és az már nyomasztana. Meghát az meg a másik dolog hogy mivel már hiányzik egy barátnő, de nem akarom magam összekötni annyira senkivel vagy nem is tudom, és az sem úgy megy hogy odamegyek valakihez aztán már puszit ad meg megölel meg minden , szóval nem értem az érzéseimet , de szerintem ez önzőség. Mondjuk még úgy igazán barátnőm nem is volt, és lehet hogy csak azért gondolom így.
2009. febr. 3. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem az a gond veled h...nem találtad még meg az igazit és aki épp ölelget meg puszilgat nem a megfelelő ember erre és ezért érzed nyomasztónak....én is vtam igy...
2009. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy jön le,hogy amikor unatkozol,akkor jó lenne valaki,aki foglalkozna veled,kezelésbe venné a szeretethiányodat meg a hormonjaidat,de amikor el vagy maaddal,akkor ne zavarjon...valóban önzőség..de hidd el nekem,hogyha majd egyszer szerelmes leszel,akkor nem fogod tehernek érezni.(jóban,rosszban effektus) Addig amíg nincs érzelmi háttér,addig nehéz önzetlennek lenni...
2009. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szinte ugyanezt a kérdést akartam tegnap kiírni, úgyhogy a válaszok nekem is jól jönnek:)
2009. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt az érzelmi hátteret arra érted hogy igazán szeretem azt a valakit? Akit még nem találtam meg :D kihasználni sem szeretnék senkit szóval nem tudom mit csináljak, mert néha nagyon rossz érzés ha egyedül vagyok.
2009. febr. 3. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:

igen,arra értettem,hogy majd ha eléggé szerelmes leszel...

de az már jó dolog,hogy tudatosítod magadban,h kihasználás és önzőség ha becsapod a lányt...ezeket valahogy finoman meg is lehet bezsélni talán...ha oylan az illető

2009. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd biztos lesz valaki aki megérti. Csak addig mi lesz? Egy barátnő sem jön egyiknapról a másikra.
2009. febr. 5. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanez csak forditva...(mármint én lány vagyok)ezáltal egy válogatós pi...nak néznek..
2009. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó :D. Ugyan ez a helyzet. Eszemben sincs összejönni senkivel akit ismerek, de nehezen bírom kivárni azt, akivel eszemben lenne. :)
2011. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!