Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A barátnőm 3 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Defaggar kérdése:

Lányok! A barátnőm 3 hónapig tiltólistára tette a szexet, de rendesen nem lehet megcsókolni se. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel 3-4 hónapja jóba vagyunk, 1.5 hónapja együtt vagyunk, osztálytársam, ezért minden nap látjuk egymást. Suliba a legjobb barátnőjével van egész nap, sulin kívül tudunk csak találkozni, beszélgetni. Sajnos csak telefonon, de úgy általában napi 1 órát beszélünk. 2 hét után sikerült megcsókolni, normálisan, ennek mindjárt 1 hónapja, azóta csak szájrapuszi, és mindig elhúzza a fejét, én meg nem akarok erőszakos lenni, hogy lefogjam, és rendesen megcsókoljam.

Vagy pont ez volna a baj?

Nem lehet, hogy azért nem akar csókolózni, mert rosszul csókolok szerinte?


Illetve kijelentette 3 hét után, mikor először bepróbálkoztam, hogy 3 hónapig nincs szex. Nála eléggé tabu téma, erről nem is igazán szoktunk beszélni.


Ezt kész ténynek kell venni, vagy azért próbálkozni lehet?

Illetve orális szex, bármelyikünk részéről, ujjazás, stb ha próbálnám, az még belefér? Igazából nem próbálkozok nála, mert nem akarok ebből veszekedést, sajnos minden apróságon felhúzza magát.

Lehet, hogy gáz, de első komoly(abb) barátnőm, összességébe is csak második(első 2 hétig tartott), én még szűz vagyok, Ő pedig nem az, már 15 éves kora óta.


Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Mástól is elfogadok véleményt, tanácsot, tippet, de főként lányok válasza érdekelne.

Oltásokat, beszólásokat nem kérnék...


18/F


2011. okt. 13. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Keress addig mást , míg le nem telik a 3 hónap :D
2011. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 15 éves korában valaki jól átvágta, azóta óvatosabb. Ez még a jobbik eset, legalább nem lett ribi.
2011. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez a lány csak szórakozik veled! keress egy normálisat!
2011. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne ilyen nő. Úgy dobnám, mint a koszos zoknit.

Milyen már az, hogy suliban a legjobb barátnőjével van és te meg mellőzve vagy teljesen?


Volt egy ilyen nyomi lány ismerősöm és az agyamra ment már, ahogy szórakozik haverommal. Legszívesebben állkapcson pattintottam volna.

2011. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a lány vagy csak szórakozik,nem is szeret,csak villogni akar veled vagy amikor elvesztette,nem is akarta,vagy erőszakkal történt meg és lehet hogy óvatosabb a szex terén.de az hogy csókolózni se engedi az eléggé gáz főleg hogy gondolom Veled egy korú...de mindenképpen beszélj vele erről,ha nem engedi az ilyesmi témákat,akkor hagyd ott,mert nem is érdekled igazán.bocsi a keménységért,de ez a véleményem

L/17

2011. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Másodikkal értek egyet. Lehet nem ártana erről óvatosan megkérdezni. Ha nem, akkor passz. Ha már a csókolózás sem megy...
2011. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem is találkoztok? Milyen kapcsolat az? Nem ad csókot? Pedig egy kapcsolatban az alap dolog. Ez a lány csak játszik veled, hagyd a fenébe! Lehet, hogy elbukott egy fogadást, és azért van most veled.

21/L

2011. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nagyon aranyos, hogy így szereted, de nem hiszem, hogy Ő is így érez. Igaza van az előttem válaszolóknak, próbáld megbeszélni Vele, de ha az se megy szerintem hagyd. Persze ez csak egy vélemény :)
2011. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pont tegnap beszélgettem vele, hogy nem oké, hogy suliba nem vagyunk együtt, meg hogy én úgy érzem, hogy nem szeret, erre az volt a válasz, hogy suli 1 dolog, sulin kívül egy másik dolog. Suliba is beszélünk persze, de nem velem van leginkább, azért, mert legjobb haverommal kölcsönösen nem szeretik egymást, mondhatni utálják. Én meg miatta nem fogok a legjobb haverommal összeveszni, inkább kevesebbet vagyok vele suliba. Úgy is azok az 5-8 percek két óra között...


Azt mondta szeret, ha nem így lenne, már rég szakított volna, meg én lennék az első, aki tudná. Meg ha nem szeretne, nem lenne velem minden szabadidejében, mikor csak engedik a szülei..:S


Régebben hogy is mondjam, eléggé csapongó életet élt, volt 1-2 egyéjszakás kalandja is, ezeket nagyon megbánta, meg szégyelli a múltját.

2011. okt. 13. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyááh, túl problémás a csaj...

Az még oké, hogy problémás élete volt, de erről nem te tehetsz.

Nem bántásból mondom félre ne érts (de most őszintén mondom) de nagyon naiv vagy!

Szerintem ez a nő csak szenvedést adhat neked (legalábbis az elmondásod alapján nekem ilyennek jön le)

2011. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!