Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondja szar kedve van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja szar kedve van, akkor felvidítani próbáljam, vagy szomorkodjak vele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld felvidítani!
2011. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, semmiképpen ne erőltesd. Ha kedvel, akkor úgy is jobb kedve lesz már attól is, hogy veled beszél.
2011. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű. Menj és vidítsd fel!

Nagyon hálás lesz érte ha látja a törekvésed:) (és nem a hála miatt csináld)

2011. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg kérdezd meg mért szomorkodik lehet h beszélgetni szeretne
2011. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
először beszélgess vele, légy megértő, majd próbáld felvidítani!
2011. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, halgasd meg, légy megértő, érts vele egyet, vagy ha esetleg nem értessz vele, egyet semmiképpen se mondd. (: Apró figyelmességektől hamar felvidul. (: nem kell elkezdeni poénkodni, csak megértően, és figyelmesen!: )
2011. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:

tedd amit én.. kérdezd meg mi baja és ha látod rajta, hogy nem nyomja nagyon a szívét az ügy akkor vidítsd fel, feledtesd el vele az apróságot amit feldúlta...

ha látod, hogy vmi nagyon nem stimmel akkor meg lelkizz vele.

nagyjából ennyi

23/f

2011. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2011. jan. 21. 20:39
 9/11 anonim válasza:
próbálj meg beszélni vele. halátod, hogy nem szeretne, akkor hagyni kell. kitalálhatsz valami közös kikapcsolódást, elmentek valahova stb. :)
2011. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tigress ***** válasza:

Szerintem tőle kenne megkérdezned. Mert, ugye, attól függ, mitől van "szar" kedve. És attól függően cselekedj. Lehet, hogy csak ülni fogtok egymás mellett néma csendben, sóhajtozva, két óra hosszat, de lehet, hogy kibeszéli magából, és felvidul attól, hogy valakinek elmondhatta.

Szóval, ha rákérdezel, szerintem ő maga elmondja, hogy milyen reagálással lehetnél a legjobban a segítségére.

2011. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!