Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy minden lány, aki fele érzelmeket táplálok, csak barátkozni akar velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom már, hanyadik hete van az, hogy szórakozóhelyen normális, szolíd lányokhoz odamegyek, és udvarolok. Előfordult már olyan is, hogy hozzám jött a lány. Viszonylag gyorsan haladok a dolgokkal. Max 10 perc simulós tánc után mindegyiknek megy a csók, és viszonozzák is. Sokmindenről elbeszélgetek mindenkivel mindig.

Előbbi dolgok, annak köszönhető, hogy először egy nagyon szép lány jött oda hozzám, akivel táncoltam, majd lesmárolt. Mindvégig mosolygott, és vidám volt. Ő volt az első e-téren. Ez dobhatott az önbizalmamon.

De az a bökkenő, hogy amikor másnap/harmadnap megkeresem, az a lényeg, hogy: nagyon jól éreztem magam, de barátságon kívül nem szeretnék mást.(vagy valami hasonló)


Már nyilván sem tartom a számokat, hogy mennyivel smároltam. Bezzeg 21 éves létemre, még nem szexeltem. :S

Mi lehet a gond? Esetleg túl gyorsan közeledek? Nem hinném, hogy rosszul csókolok a sokadik lány után, és tisztán is tartom a számat.

Kinézetem is jó. Egy magas, jóképű fazon vagyok. Igaz nem annyira izmos :D


2011. jan. 23. 03:15
 1/7 emlya ***** válasza:

Ne aggódj én ugyanez vagyok, csak lányban.

21/L

2011. jan. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak te hiszed azt, h jól nézel ki.
2011. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sztem ne ilyen szórakozóhelyen akarj barátnőt szerezni. A tapasztalat azt mutatja, hogy ilyen helyen sokan, főleg pár pohár után, csak kavarni akarnak. Szóval amíg ott vagytok, jó érzés, hogy van egy srác akivel táncolhat, smárolhat, de másnap már a nevét sem akarja tudni.
2011. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

második: Akkor csúnya vagyok, viszont akkor miért jönnek hozzám a lányok, vagy fogadják a közeledésem? Hozzáteszem, olyanhoz megyek csak oda, akin látom, hogy józan...


utolsó. az nem lenne gond, ha csak kavarni akarnának, de amikor, próbálom elhívni hogy jáccunk, vagy tök mind1 milyen szöveggel. Mindenki ezt mondja: maradjuk itt és inkább táncoljunk :|

2011. jan. 23. 12:08
 5/7 anonim válasza:
Pontosan ezt mondtam...Ez valószínű nem a személyed miatt van, hanem simán jól akarja érezni magát aznap este, ezért akar csak táncolni, de senkivel semmi komolyat nem akar, esetleg van már neki kapcsolata és ezzel csak szórakozik.
2011. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt értem is, de már kb a 20. hete, minden lány csak táncolni akar...egyszer csak lesz olyan is, aki mást is akar, remélem:S
2011. jan. 23. 14:46
 7/7 emlya ***** válasza:

A normálisabb lányok csak olyannal fekszenek le, akivel járnak. Mi lenne, ha egy ismerősődnél próbálkoznál, de akkor tényleg csak EGYNÉL!!!! És őmellette kitartanál, és látná, hogy komolyak a szándékaid és nem csak azt akarod.

És akkor lenne egy barátnőd é nem kéne ilyeneken aggódnod, mert mindig lenne valaki, akivel le tudsz feküdni, és még szereted is, ami nem utolsó szempont.

2011. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!