Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves szűz lány vagyok. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves szűz lány vagyok. És egyszerűen nem tudok egy normális párkapcsolatba belekezdni. Sokféle volt már sajnos, de egyik sem volt igazán jó. Ti hogy találtátok meg a számotokra normális párt?

Figyelt kérdés

Engem az sem zavar, ha a pasi szűz, csak normális legyen. Viszont sehol nem találok egy normális pasit sem.


Még valami, mostanában a szűz vagy a katona pasikra bukom, nem tudom, hogy mi van velem. Inkább őket keresem a társkereső oldalakon is, pedig aztán engem nem zavar, ha nem is katona és nem is szűz :)


2010. febr. 21. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Írj privit! ;)

F/26 szűz :)

2010. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én egy szórakozóhelyen találtam meg a párom 19 évesen (akivel először lefeküdtem)

Előtte nekem is voltak kapcsolataim de olyan semmitmondóak voltak.

Egyetemen még elég cikinek éreztem mikor a csajok arról beszéltek körülöttem, hogy milyen jó volt a hétvégéjük ilyen téren.

Aztán Istenem láss csodát! :)

Nekem is összejött.

A katonás pasikban sztem inkább az egyenruha vonzz téged a szűz pasikban meg az nyugtat meg, hogy nem vagy egyedül :)

2010. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent számodra az, hogy "normális pasi"? Csak, úgy érdekelne.


22 éves szűz srác

2010. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Normális pasi alatt azt értem, hogy nem erőszakoskodik, hogy mikor vehet feleségül, hangsúlyozom, úgy, hogy még nem is találkoztunk, csak beszéltünk msn-en, nem szekál állandóan, és nemcsak a szexről lehet vele beszélgetni. Azt hiszem ennyi, de még van egy pár :).
2010. febr. 21. 18:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet :D. Úgy tűnik, hogy igazad van :D. Köszi, hogy válaszoltál :)
2010. febr. 21. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok katona, de szűz igen :)

F/27

2010. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A normális párt? Elég nehezen. Sok időbe és keresgélésbe telt mire megtaláltam. Ha találtam normálisat akkor vagy nem kellettem neki vagy volt pasija vagy épp nekem nem tetszett a viselkedése. A normális párt tényleg elég nehéz megtalálni. Főleg mifelénk :D F/19/szűz ;)
2010. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en pl: normalis pasi vagyok de nem talalok normalis csajt,...de figyelj szerintem a csajok legtobbje ott rontja el,hogy nem tudja kiszurni a bunkokat,idiotakat,mert azzal van elfoglalva,hogy nez ki a fiu milyen a humora,holott azt kellene szemugyre venni,hogy viselkedik,mennyire figyelmes,ertelmes...stb.
2010. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálam nem csak a külső számít, hanem a belső is. De hát úgy tűnik, hogy én mindig kifogom az önsajnálókat, szóval már néha nem tudom, hogy nem bennem van-e a hiba.
2010. febr. 22. 16:02
 10/12 A kérdező kommentje:
tegnapi 15:15-ös válaszoló, azt még kihagytam, hogy nálam a normális pasi kedves, aranyos, figyelmes és bármiről eltudunk beszélgetni. Nekem ennyi elég is :)
2010. febr. 22. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!