Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy belém szeressen? Van egy srác 28-éves, én is annyi vagyok,15-évesen már jártunk, de gyerekek voltunk még.

Figyelt kérdés
nekem most nemrég ment tönkre a 9-éves kapcsolatom és neki meg2-éves kapcsolata ment tönkre.Nekem van egy 1-éves kislányom,amire azt mondta hogy ha szeret nem probléma.El,kezdtünk beszélgetni,meg találkozgatni.Nem kertelek itt is aludt már nálam,és le is feküdtünk egymással.Én kezdek érzelmeket táplálni iránta,de ő azt mondta még nem,de szeret velem lenni,és jól érzi magát velem,neki idő kell ahoz hogy belém szeressen.Megbeszéltük hogy majd ő keres engem,mert a héten éjszakás,de sajnos mondta hogy jövőhéten hétvégén sem ér rá,így nemtudom mikor találkozunk.Annyit beszéltünk kettönkről,mert tegnap is itt aludt és reggel amikor felkeltünk a kislányom keltett,és mondta neki nagyon fura ez,mert még nem volt ijen hejzetben.Mit csináljak hogy belém szeressen????Nagyon szeretnék vele egy párt alkotni.hogyan csábítsam el??és várjam amíg ő jelentkezik???vagy irjak neki esetleg??Ja és nemtagadta hogy még néha eszébe jut a volt barátnője,de azt mondta csak ennyi,nemakar tőlle már semmt ez tuti,mert a csja már volt más férfival és így már neki nem kell.persze ezt akarom elhiszem akarom nem.
2011. jan. 24. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A szerelmet nem lehet kikényszeríteni...
2011. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj meg várni, míg eldönti, hogy tud-e téged szeretni. Mondjuk én addig nem feküdtem volna le vele, de ez a te dolgod.
2011. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne túl rányomulni, bár intő jelet kűldhetnél iránta hogy fontos számodra, talán találj ki valami közös programot,

Lehet hogy elsősorban csak egy éjszakás kalandot várt tőled, és mivel ez megvolt, és jó volt neki valóban szeret veled együtt lenni, de lehet kicsit megriadt a gyerektől, erre még lehet nincs felkészülve

2011. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a véleményem, hogy nyugodtan legyél rámenős. A srác ismer Téged, érteni fogja a kezdeményezésedet. Veszíteni nem fogsz, csak nyerhetsz. Szurkolok.


29/F

2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!