Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik lány barátom, mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik lány barátom, mindig a pasiját hozogatja fel. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval én fiú vagyok, a lány, mondhatni a legjobb barátom, napi szinten beszélgetünk, meg hülyéskedünk. Na már most van egy "kiszemelt" áldozzata, akivel próbálgatja lassan 2 hónapja. Nekem nagyon sokszor mondja, hogy "jaj hazaérek és xxx-el leszek", meg hogy "végzek az iskolában és találkozok xxx-el". Mire akar ezzel utalni? Féltékennyé akar tenni, esetleg kíváncsi a reakciómra? Az a másik személy sajnos tényleg létezik...

Vagy azt akarja hogy lépjek felé? vagymi? ő 19 én is 19


2011. jan. 26. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy csak bele van zúgva és lelkes.
2011. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, ez is megfordult a fejemben :(
2011. jan. 26. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is a lány barátodnak tekinted hanem többnek?;)
2011. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Csak szerelmes belé és lelkes és csak ekörül forognak a gondolata, csak erről tud beszélni, ennyi. Ha neked ez szarul esik mert esetleg reménykedtél benne hogy több leszel mint haver, akkor ne beszélgess vele, mondd meg neki hogy bocs de ez téged zavar, és azt is hogy azért, mert féltékeny vagy, illetve te szerettél volna vele közelebbi kapcsolatba kerülni. Ha ezt nem mondod el, nem feltétlenül fogja tudni miért viselkedsz úgy.
2011. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát mikor nem hozza fel a "barátját" akkor mindig olyan, olyan érzésem van, olyanokat mondunk el egymásnak, mintha együtt lennénk, de mikor kimondja azt a bizonyos személy nevét, hát elmegy az életkedvem is, vagy ha belegondolok.
2011. jan. 26. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
ne akarj többet látni a kapcsolatotokba mint ami van köztetek.azért avat be téged minden bizalmas dolgába,mert mint azt írtad is,a legjobb barátod ez a lány.ezért beszél meg veled mindent.az meg h mindíg a fiúról beszél,azért van mert nagyon oda van érte.én is ilyen vagyok,ha odavagyok egy pasiért folyton róla beszélek.családnak,barátoknak,mindenkinek.ez természetes.
2011. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm, köszönöm. Ezekszerint akkor jól kijönnek egymással. :(
2011. jan. 26. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te fülig szerelmes vagy a lányba, a lány pedig féltékennyé akar tenni, vagy azt akarja elérni, hogy megmond Neki mit érzel.
2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pj0tr ***** válasza:

Opció 1: A lány teljesen a bizalmába fogadott és most - mit sem sejtve az állapotodról - ujjong, hogy így a srác úgy a srác.

Opció 2: Tud az érzéseidről, de ő nem viszonozza és így próbálja meg elérni, hogy letégy róla.


Az, hogy csak ki akarja ugrasztani a nyulat szerintem tuti nem nyerő. Szóval vagy beletörődsz vagy hagyod az egész kapcsolatot úgy ahogy van a fenébe.

Azért nem igen szokott menni a legjobb barátból párba átmenet, mert a lány árulásnak érzi az érzéseidet, hiszen olyan sok minden megosztott veled mint jó baráttal (igazi bizalmassal), amelyek közül jópárat a pasijának nem mondana el.

2011. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!