Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácoknak mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknak mennyire fontos a női mell? Tényleg sokat számit a mérete? Amugy meddig nő az ember melle? És az igaz hogy ha maszírozzuk, akkor is nőhet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 14:06
1 2
 11/17 bibliana ***** válasza:
Nem tudom mi tortenik itt. Vagy a jo fej fiukat fogtad ki, vagy pedig nem is fiuk valaszoltak, hanem lanyok. Nem akarok unnepronto lenni, de kozel vagyok a harminchoz, evek ota edzem es mindenfele bekepzeltseg nelkul irom, hogy az alakom hasonlit a fitnesz modellekehez, de a melleim nagyon kicsik. Ez van, nem nottek meg. Eppen par napja kaptam ertuk megint beszolast pasiktol. Csajoktol is kapok eleget. Nem szamit a kemeny kerek popsi, a lapos has, a formas karok, allandoan ezzel cseszegetnek tizeneves korom ota. Azt hittem kinonek ebbol az emberek, de nem. Komolyan mondom, mindig tema, hogy milyen kicsi a mellem. Teny, hogy kapcsolatban sosem volt ra panasz es nem ez szamitott, de az emberek igenis kepmutatoak, mert megjegyzik meg ha nem is mondjak ki oket. Persze kerdes mi a kicsi. Sok no az egyebkent B es C kosaraval ugy gondolja kicsi van neki, holott szerintem azok a legszebbek, en tenyleg sajnos A kosarmerettel rendelkezem, de tenyleg minden mas oke es megsem szamit.:(
2010. okt. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bleed válasza:
bibliana én pl oda vagyok a fitness modellekért.. és az oylan tipusu nőkért.. és embere válogatja ... sokan pl beszolnak hogy milyen férfi vagyok hogy iylen nők jönnek be nekem .. nekem pl nem fontos annyira a mellméret.. sokkal inkább hogy szép teste legyen sportos ... ha karban tartja akkor idősebb korára is jól fog még kinézni..
2012. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Micsoda képmutatás.. személyiség, meg kedvesség és csak utána a cici. :))))) Nevetséges. Egy férfinak fontos a női mell. Legyen formás, és ne legyen kicsi. Ez van.
2012. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bibliana ***** válasza:
Koszi Bleed!:) Kicsit jobb kedvem lett.
2012. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

hát mell méret elég hátul áll a fontossági listán.

De ha már így felmerült a kérdés nekem speciel a pici-közepesen nagyig tetszik de mondom nem valami fontos.

Nem értem mért alakult ki ez a nagy mell elmélet

2013. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a mell mérete de ahogy írták is nem mindig számít: barátnőmnek elég kicsi melle van mégis mivel szeretem őt ezért nagyon nem izgat hogy kicsi. Álltalában 24 éves korban alakul ki a végleges méret. Hát a mellek izaglomban megduzzadnak, és gondolom a simogatás is egy ilyesmi dolog.
2013. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én egy lányban nem a mellét, vagy a fenekét nézem, nekem az ajkai és az arca a fontosak leginkább. Ha ránézek egy lányra és már az arcába beleszeretek, akkor em számít hogy mekkora a melle vagy hogy milyen a segge. Legyen jó fej, laza és legyen jó humora. Nem arról fogom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, hogy mekkora a melle. Ott van példának Chloe Moretz. Teljesen lapos a csaj, de az arca, és a személyisége miatt elég nehéz elfogadnom, hogy csak egy van belőle.
2019. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!