Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vízipipázás - hova menjünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízipipázás - hova menjünk a barátnőmmel? 17/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon szeretünk pipázgatni, de egy jó helyet sem ismerünk a környéken (Budapest belváros). Mindegyik pipaházban csomó mást is kell a pipa mellett fogyasztani, emiatt rendszeresen ide nem tudunk járni. Tehát olyan hely kéne, ahol lehet csak pipát kérni. Illetve saját pipám is van, esetleg ismertek olyan helyet (pl. kocsma, vagy ilyesmi) ahol nem szólnak be, ha saját pipát használunk? Természetesen némi fogyasztás mellett. Köszi a segítséget!
2011. jan. 28. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársaim csinálták, hogy nem volt kedvük bemenni első 2 órára, Duna parton vízipipáztak, vagy táborban volt egy tó, és a parton vízipipázás közben ismerkedtek, nagyon jól elvoltak. Tényleg jó lehet parton, bár én nem próbáltam.
2011. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ezzel nincs bajom. vidéki vok egy kis faluban azt sem tudják mi az h pipa eszik isszák szülik v izzadják de eddig sosem szoltak be csak meg kell kérdezni h rá lehet e gyujtani ill félrehuzodunk egy kisebb helyre v sarokba. fogyasztani viszont illik... mi teázni szoktunk. de am a legegyszerűbb ha otthon gyujtassz rá füstölni.
2011. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rengeteg kocsmában vízipipáztam már (nem Budapesten), ahol amúgy meg van engedve a dohányzás ott nem szoktak érte szólni, de azért mielőtt összeraknátok illik megkérdezni, hogy szabad-e
2011. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit nézz utána ennek az étteremnek , ez nagyon jó beülős befekvős étterem ahol ha csak egy pipára akarsz bemenni akkor csak arra mész be ,


[link]

2011. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!